پشت پرده تزریق واکسن کرونای مدیران شهرداری تهران !

واکسن کرونا جزو جدی ترین نیازهای مردم در دنیاست.

به گزارش رکنا، حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهرسالم درباره شائبه دریافت واکسن توسط برخی مدیران شهری و اعضای شورای شهر تهران اظهارداشت: تاکنون حتی یک مورد واکسیناسیون در این زمینه به ما گزارش نشده و آمار صفر بوده است.

وی افزود: واکسیناسیون کارکنان بهشت زهرا و سازمان پسماند انجام شده و از دو روز پیش واکسیناسیون کادر درمان شرکت شهر سالم که تعدادشان حدود ۸۰۰ نفر است نیز آغاز شده و در چند مرحله ادامه دارد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم درباره میزان ابتلا و مرگ و میر ناشی از کرونا در شهرداری تهران گفت: بر اساس آمارهای رسمی تاکنون ۳ هزار و ۵۲ نفر در شهرداری مبتلا به کرونا شده و ۶۲ نفر نیز جان خود را از دست دادند که البته آمار غیررسمی بیشتر از این تعداد است چرا که برخی از سازمان‌ها ممکن است آمار جدید مبتلایان متوفیان را به شهرداری اعلام نکرده باشند.

بیشتر بخوانید:

اهیمت رژیم غذایی پس از بهبود از کرونا

80 درصد واکسن دنیا در دست 7 کشور است!

واکسن کرونا مسئله ای حاکمیتی است

چوبینه بیان داشت: بر اساس آنچه که مدیران مربوطه در شهرداری تهران اعلام کرده اند سازمان تاکسیرانی و اتوبوسرانی بیشترین مبتلایان و متوفیان کرونا را داشته‌اند.

وی گفت: شهرداری تهران برنامه ریزی هایی برای واردات واکسن انجام داده و این موضوع بزودی در صحن شورا مطرح می شود تا هم بودجه مورد نیاز اختصاص یابد و هم اعضای شورا نظرانشان را کامل مطرح کنند.

مدیرعامل شرکت شهر سالم اعلام کرد: در صورتی که شرایط برای تامین و خرید واکسن توسط شهرداری فراهم شود قطعاً ۳۰۰ هزار نفر از خانواده شهرداری تهران را با اولویت بندی در مقابل کرونا واکسینه می‌کنیم./فارس  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟