وضعیت طرح ترافیک شهر تهران از روز یکشنبه پنجم اردیبهشت

سردار محمد حسین حمیدی ، از لغو اجرای طرح ترافیک در شهر تهران به مدت یک هفته خبر داد .

به گزارش رکنا، سردار محمد حسین حمیدی ضمن بیان این خبر گفت : بنا به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا ، از فردا یکشنبه پنجم اردیبهشت ماه هزار و چهارصد ، اجرای طرح ترافیک در شهر تهران به مدت یک هفته لغو می باشد .

سردار حمیدی با تایید این خبر گفت : با مصوبه ستاد ملی کرونا اجرای طرح ترافیک در پایتخت از فردا به مدت یک هفته لغو می باشد و این مصوبات برای پلیس لازم الاجراست .

وی گفت : همچنین برابر این مصوبه ، تردد خودروهای شهروندان تهرانی در ساعات منع تردد شبانه از ساعت 22:00 الی 03:00 به موجب مصوبه قبلی که ممنوع اعلام گردیده بود ، همچنان برقرار می باشد ولی در شب های نوزدهم ، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان هزار و چهارصد ، تردد مجاز بوده و شهروندان می توانند تنها در این سه شب در سطح شهر تهران تردد داشته باشند .

رییس پلیس راهور تهران بزرگ افزود : برابر این مصوبات تردد ها از فردا در محدوده ی طرح ترافیک به مدت یک هفته مجاز گردیده و در سه شب قدر نیز منع تردد های شبانه لغو گردیده است ولی با این وصف باز هم از شهروندان تقاضا می شود تردد های خود را مدیریت کرده و از سفرهای غیر ضروری در سطح شهر بویژه هسته مرکزی شهر تهران ، به منظور عدم گسترش ویروس کرونا و حفظ جان خود و دیگر شهروندان، جدا خودداری نمایند .

وی تصریح کرد : مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا قانون و برای پلیس راهور تهران بزرگ لازم الاجراست و پلیس در هر صورت مصوبات این ستاد را ملاک عملکرد خود قرار می دهد .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟