کرونای انگلیسی در هرمزگان طغیان کرد

به گزارش رکنا، در ۲۴ ساعت گذشته با شناسایی ۵۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا انگلیسی در هرمزگان جمع مبتلایان به این نوع کرونا به ۳۵۸ نفر رسید.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار داشت:در حال حاضر 85 موارد مثبت کرونا در هرمزگان از نوع کرونای انگلیسی است که این بسیار خطرناک است.

به گفته دکتر نوروزیان شهرستان‌های بندرعباس، بندرلنگه، بندرخمیر، قشم، پارسیان و جزیره کیش بیشترین آمار کرونا انگلیسی را دارند

وی افزود:حضور مسافران نوروزی در استان و بی احتیاطی هم استانی با حضور در دید و بازدید‌ها و مراسم‌ها نیز از عوامل شیوع بیشتر این بیماری است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان همچنین گفت: در 24ساعت گذشته یک خانم 65ساله مبتلا به کرونا از بندر خمیر جان خود را از دست داد و شمار کل جان باختگان این بیماری در استان به هزار و 46نفر رسید.

دکتر نوروزیان افزود: در 24ساعت گذشته با بستری 21بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان جمع بستری‌ها به 102نفر رسید که از این تعداد 30نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (آی. سی. یو) هستند و حال 13نفر از آنها وخیم است.

وی گفت: در طول 48ساعت گذشته موارد با حال وخیم در استان سه برابر شده است که یک هشدار جدی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟