پیام  رهبری به گفتمان مشترک مدیران استان قزوین تبدیل شود

پیام رهبری به گفته معاون استاندار قزوین باید تبدیل به گفتمان مشترک مدیران این استان تبدیل شود.

به گزارش رکنا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: موضوع تولید در پیام مقام معظم رهبری باید به گفتمان مشترک مدیران و دست اندرکاران این استان تبدیل شود تا بتوانیم شعار سال را محقق سازیم.

منوچهر حبیبی، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری بیان کرد: ضروری است اندیشه و ذهن مدیران ما برروی تولید متمرکز شود و همه باید اعتقاد داشته باشند که کشور برای رفع مشکلات و حرکت به سمت توسعه به تولید داخلی نیاز دارد.

وی افزود: شعار تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها مولفه‌های متعددی داشته و راهکارهای گوناگونی را نشان می‌دهد، اما موضوع مهم‌تری که این مولفه‌ها را به هم نزدیک می‌کند، حرکت جمعی مدیران و وحدت کلمه و اتحاد جهت تولید است.

حبیبی تصریح کرد: همراهی مدیران، اعمال مشوق‌ها، حمایت از سرمایه‌گذاری، مبارزه با قاچاق کالا و اعتقاد به تولید داخلی تنها در صورتی محقق می‌شود که همه دست اندرکاران نظام و انقلاب در استان قزوین برروی موضوع تولید و به حرکت درآوردن آن تلاش کنند.

وی بیان کرد : امروزه همه مدیران و دست اندرکاران باید توجه کنند که طی سال‌های متوالی گذشته مقام معظم رهبری شعار سال را اقتصادی انتخاب می‌کنند که این مساله بیانگر آن است که موضوع تولید تا چه اندازه راهگشا بوده و می‌تواند مشکلات را از پیش رو بردارد.

حبیبی، اقدامات انجام شده در راستای تحقق جهش تولید در سال ۹۹ را پیش نیاز تولید در سال 1400 عنوان کرد و گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب نیز اشاره داشتند، در راستای جهش تولید یکسری اقدامات خوبی انجام شده بود، اما رضایت بخش نبود که باید از ظرفیت و تجربه سال گذشته برای پیشرد تحقق شعار سال جاری بهره ببریم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین در ادامه با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ و نوسازی نظام در سطح محلی، ملی و بین المللی افزود: در انتخابات ۱۴۰۰ که رییس جمهوری و اعضای شوراهای اسلامی انتخاب می‌شوند، در اصل از یک دهیاری گرفته تا سیاست داخلی و خارجی تحت تاثیر این موضوع قرار خواهند گرفت تا جایی که این مساله به نوسازی نظام در سطح محلی، ملی و بین‌المللی منجر می‌شود.

حبیبی با بیان اینکه برگزاری انتخابات اقتدار ملی می‌آفریند، اظهار داشت: انتخابات مظهر اتحاد همه جریان‌ها و گروه‌های سیاسی است که با سلایق مختلف پای صندوق‌های رای رفته و به انتخاب فرد مورد نظر خودشان اقدام خواهند کرد.

وی یادآور شد: برای بهتر برگزار شدن انتخابات امسال، همانند فرمایش مقام معظم رهبری باید مردم براساس تکلیف سیاسی، مشارکت سیاسی حداکثری داشته باشند و داوطلبان نیز در صورت داشتن ویژگی‌ و توانمندی‌ها برای اصلاح امور جامعه به میدان بیایند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین تاکید کرد : پیام نوروزی امسال مقام معظم رهبری دارای ۲ کلید واژه تولید و انتخابات بود که همه ما وظیفه داریم برای تحقق این موضوعات مهم تمام تلاش خودمان را به کار ببندیم.  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟