انتصاب سرهنگ هادی امیدوار به عنوان رئیس جدید پلیس راه راهور ناجا

به گزارش رکنا ، بنا به پیشنهاد رئیس پلیس راهور ناجا و با حکم سردار فرمادهی ناجا،جناب سرهنگ هادی امیدوار به عنوان رئیس پلیس راه راهور ناجا منصوب شدند.

سرهنگ امیدوار پیش از این در سِمت رئیس پلیس راه استان خراسان رضوی مشغول به خدمت بودند.

در ادامه ی مراسم جناب سرهنگ حسین ولی تویسرکانی رئیس بازرسی پلیس راهور ناجا بخش هایی از توصیه های امیرالمومنین علی(ع) خطاب به مالک اشتر را قرائت کردند.

سردار هادیانفر در این مراسم که با حضور نمایندگان سازمانهای راهداری و حمل و نقل جاده ای ، هلال احمر ، اورژانس و... در راستای پیشگیری از شیوع کرونا بصورت ارتباط ویدئو کنفرانس با پلیس راه استانها که مسئولین ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای استانها برگزار شد. افزود: ابتدا از زحمات و خدمات کلیه همکاران در حوزه درون و برون شهر در این روزها که در حال اجرای محدودیت و ممنوعیت های مرتبط با کرونا و همچنین در شرایط برف و باران در حال خدمت هستند تشکر و قدردانی می کنم.

رئیس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: از رئیس جدید پلیس راه انتظار می رود مدیریت ترافیک و تسهیل تردد در جاده های کشور را بصورت هوشمندانه مبتنی بر فناوری های نوین دنبال نموده و نسبت به برقراری تعامل سازنده با دستگاه ها و سازمان های همسو با ماموریت پلیس ، بیشتر از گذشته اقدام کنند.

وی افزود: امروزه با توجه به تکنولوژی های نوین ، باید از حضور فیزیکی مامورین در جاده ها کاسته و به سمت نظارت سیستمی پیش رویم ، مگر در شرایط بحرانی و اضطرار که ضرورت دارد عوامل پلیس حضور فیزیکی در صحنه داشته باشند.

در پایان سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا از زحمات و تلاش های ارزشمند سردار حسینی ، رئیس سابق پلیس راه راهور ناجا که در مدیریت ترافیک و کاهش تصادفات جاده ای نقش موثری داشتند تقدیر و تشکر کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟