335 مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته در ایران جانباختند / 6134 بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ شناسایی شد

آمار کرونا / به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا ؛ دکتر سیماسادات لاری - سخنگوی وزارت بهداشت - آخرین آمار مبتلایان ، جانباختگان و بهبودیافتگان از کرونا در ایران را تا امروز دوم آبان ماه اعلام کرد.

دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت با اعلام اینکه از دیروز تا امروز 2 آبان ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیص، 6134 بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار 214 نفر از آنها بستری شدند، گفت :مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به 556891 نفر رسید. در طول ۲۴ ساعت گذشته، 335 بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 31985 نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت با اعلام این خبر که خوشبختانه تا کنون 446685 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند افزود : 4933 نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون 4658727 آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

دکتر لاری تاکید داشت :استانهای تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز قرار دارند. استانها هرمزگان، فارس، گلستان و سیستان و بلوچستان نیز در وضعیت نارنجی و زرد قرار دارند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟