افتتاح بزرگترین و مجهزترین آکادمی تخصصی ژیمناستیک ایران در اصفهان

ژیمناستیک / عبدالرضا رئیسی گفت: بزرگترین و مجهزترین آکادمی تخصصی ژیمناستیک ایران به زودی در آموزش و پرورش استان افتتاح می شود که این مجموعه منحصر به فرد ورزشی در نوع خود بی‌نظیر است.

به گزارش رکنا، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با قدردانی از همراهی و مشرکت خیر این پروژه افزود: همزمان با یکصدمین سال تاسیس اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، این آکادمی تخصصی با مشارکت خیر نیک اندیش سرکار خانم ناهید مصدقیان و به همت اداره کل آموزش وپرورش استان و اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس ساخته و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

دو هزار متر مربع زیربنا

رئیسی در همین رابطه اظهار داشت: این آکادمی تخصصی با زیربنای بالغ بر 2000 متر مربع در خیابان 17 شهریور ملک‌شهر، در مدت دو سال آماده بهره برداری گردیده که قابلیت میزبانی از مسابقات بین المللی، کشوری و استانی را داشته و مجهز به 6 اسباب ویژه آقایان و 4 اسباب ویژه خانم ها، وسایل کمک آموزشی، چاله ابر و... می باشد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: این مجموعه ورزشی دارای ساختمان اداری با زیربنای 300 متر مربع و مجهز به امکانات رفاهی جهت میزبانی مسابقات است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟