پدرم کارگر بهشت زهرا بود / حناچی نباید کیک جشن بهشت زهرا (س) را می‌ برید

بهشت زهرا / حسن خلیل‌آبادی عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، درباره برگزاری جشن 50 سالگی بهشت‌زهرا (س) با حضور حناچی و حواشی ایجاد شده در این زمینه اظهار داشت: مدیریت شهری باید به موضوع تجلیل از کارکنان بهشت‌زهرا (س) توجه داشته باشد چرا که این افراد در شرایط سخت کرونایی مشغول فعالیت هستند و روزانه بیش از 100 متوفی ناشی از کرونا در بهشت زهرا (س) تطهیر و تدفین می‌شوند.

به گزارش رکنا، وی با اشاره به اینکه البته حناچی پیش از این تجلیل از کارکنان بهشت زهرا (س) را انجام داده بود،‌گفت: بهتر بود روز گذشته در جشن 50 سالگی بهشت زهرا (س) به جای حناچی یکی از کارکنان این سازمان کیک را می‌برید.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران ادامه داد: هر چند نیت برگزاری این جشن برای ارتقاء روحیه کارگران و کارکنان شهرداری بوده است ولی این قضیه سبب بروز حواشی مختلفی شد اما نباید فراموش کنیم که سازمان بهشت زهرا (س) سازمان بزرگ و منظم است و تقریبا همه مراجعه‌کننده‌ها از عملکرد آن راضی هستند.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: بسیاری از کشورهای دنیا در حال حاضر در تدفین اموات کرونایی مشکل دارند ولی خوشبختانه از این لحاظ در تهران دغدغه‌ای نداریم فقط ای کاش کیک این جشن را شهردار نمی‌برید.

خلیل‌آبادی خاطرنشان کرد: روابط عمومی شهرداری تهران باید جهت پیشگیری از این قضیه اقدامات لازم را انجام می‌داد و زمانی که به شهردار پیشنهاد بریدن کیک را در بهشت زهرا (س) دادند مانع از این اقدام می‌شد.

وی گفت: بهشت زهرا (س) گورستانی است که 50 سال از تدفین اولین متوفیان در آن می‌گذرد و در حال حاضر این سازمان نسبت به نظم و بهداشت در این مجموعه خوب عمل کرده است.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر سازمان بهشت زهرا (س) حدود 3 هزار کارگر و کارمند در حوزه‌های مختلف از جمله راننده آمبولانس، غسال و کارگر فضای سبز دارد گفت:‌ پدر من هم کارگر فضای سبز بهشت زهرا (س) بوده و 21 سال در این سازمان فعالیت کرد و من کاملا به سختی کار در این مجموعه واقف هستم.

وی گفت:‌ به عنوان پسر کارگری که در بهشت زهرا (س) 21 سال مشغول فعالیت بوده است معتقدم حناچی نباید این کیک را می‌برید و این موضوع را به یکی از کارگران و کارکنان با سابقه آنجا واگذار می‌کرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟