حجم ویدیو: 19.60M | مدت زمان ویدیو: 00:02:39

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، کرونا ویروس چند ماهی است که کشور های مختلف جهان را درگیر کرده است و هنوز برای آن درمانی نیز پیدا نشده است. این بیماری در ایران ابتدا خود را در قم نشان داد که پس از چند روز شاهد درگیر شدن سایر استان ها نیز هستیم.

امروز در دل بسیاری از مردم ترس مبتلا شدن به کرونا ویروس وجود دارد اما بر اساس قانون جذب که یک قانون انتزاعی است، هر آنچه در ذهن انسان تصور شود اعم از خوب یا بد، زشت یا زیبا در دنیای واقعی نمود پیدا می‌کند. قانون جذب قانونی است که چه بدانیم و چه ندانیم، چه بخواهیم و چه نخواهیم در زندگی همه ی ما جریان دارد و ما از آن بی‌خبر هستیم.

بنابراین در این شرایط بهتر است که مردم روحیه خود را تقویت کرده و برای مبارزه با این ویروس اضطراب نداشته باشند اما در این بین نقش افرادی که با از خود گذشتگی، این روزها را در کنار مردم سپری می‌کنند نباید نادیده گرفت.

پزشکان و پرستارانی که از جان خود گذشته و با کمترین امکانات به مردمی که این روزها مبتلا به کرونا ویروس شده اند خدمت می‌کنند. بنابراین باید هر فرد به نوبه خود قدردان زحمات این افراد باشند. کمااینکه زنی در قم که به دلیل کرونا ویروس چند روزی در بیمارستان بستری بود امروز سلاممتی خود را بازیافته و به گفته او اگر پزشکان نبودند شاید او نیز دیگر نبود.

همچنین مسئله دیگری که برخلاف سایر نقاط دنیا به دلیل شیوع کرونا در حال اتفاق افتادن است در ایران مردم دست همدلی به یکدیگر داده اند و بسته های ضد عفونی کننده برای زباله گرد ها و افراد بی بضاعت آماده می‌کنند تا به صورت رایگان در اختیار آنها قرار دهند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟