مهدی چمران فعال سیاسی اصولگرا در گفت‌وگو با خبرنگار رکنا، در خصوص  بیانات مقام معظم رهبری در نماز جمعه دیروز و تاکید بر صبوری گفت: مردم ما امروز جلوتر از مسئولین، صبر و مقاومت دارند بنابراین اگر مسئولین ما مردم را مایوس نکنند خود مردم سالهاست که در این مسیر صبر و مقاومت ایستاده اند.

وی ادامه داد: مردم ما زمان جنگ را درحالی تحمل کردند که از شرایط فعلی سخت تر بود و هم اکنون نیز تحمل می‌کنند.

چمران با بیان اینکه عده ای نباید با عمل خود باعث یاس و ناامیدی مردم شوند تاکید کرد: خود مردم در مسیر صببر و شکوری که رهبری فرمودند، هستند. که متاسفانه عده ای به دنبال تخریب هستند.

این فعال اصولگرا در پاسخ به این مسئله که مجلس آینده باید چگونه باشد اظهار کرد: این مسئله بستگی به شرایط و فضای روز دارد که اگر شرایط مناسب باشد مردم به طور طبیعی در انتخابات شرکت خواهند کرد اما اگر بناباشد که مشکلات دائم برای آنها به وجود بیارد تاثیر منفی بر حضور مردم خواهد داشت.

مهدی چمران در پایان با اشاره به مسئله گران شدن بنزین که یکی از دلایل ناامیدی مردم بود خاطرنشان کرد: مردم ما مردم خوبی هستند و بدون شک به همان میزانی که در دوره های قبل برای انتخابات مجلس آمده اند، حضور خواهند داشت. بنابراین امید است که مشکلات دیگری مانند بنزین به وجود نیاید تا مردم با اطمینان خاطر پای صندوق رای بیایند.

خبرنگار: علی چاهه

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟