غلامعلی رخشانی‎مهر اظهار کرد: مدیران شرکت‎های برق هفت استان کشور امروز در استان گلستان گردهم آمدند و برنامه‎ریزی انجام شد تا بتوانیم تابستان امسال را با کمترین مشکل خاموشی سپری کنیم.

وی تصریح کرد: همه برنامه‎ریزی‎ها بر این است که در حوزه دستگاه‎های اجرایی و نهادهایی عمومی نسبت به کاهش مصرف برق در ساعت پیک‎بار اقدام شود و امیدواریم با رعایت الگوی مصرف از سوی مردم بتوانیم تابستان را به‌خوبی سپری کنیم.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر ادامه داد: نیاز است که اطلاع‎رسانی کافی از روزهایی که مصرف برق به مرز هشدار یا اضطرار می‎رسد از سوی رسانه‎ها و صداوسیما اتفاق بیفتد تا مشکلی متوجه مردم نشود.

رخشانی‎مهر تأکید کرد: با سرپرست استاندار گلستان در خصوص تغییر ساعت دستگاه‎های اجرایی نشستی داشتیم و امیدواریم این مهم عملیاتی شود.

وی در خصوص تغییر ساعت ادارات به‌منظور کاهش پیک مصرفی گفت: بنا شد که در شورای اداری در این خصوص تصمیمات لازم اتخاذ شود.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر یادآور شد: مشوق‎هایی را در بخش‎های صنعت، کشاورزی و تجارت دیده‌شده که اگر مدیریت مصرف داشته باشند این مشوق‎ها به این مشترکان پرداخت می‎شود.

رخشانی‎مهر افزود: در مشترکان خانگی نیز چنانچه مصارف خود را کاهش دهند به میزان 10 درصد هزینه قبوض آنها کاسته خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟