پسر جوان 28 ساله ای در یکی از شهرهای شمال غرب کشورمان دچار بیماری سرطان معده شده است و طبق تجویز و نظر پزشکان باید سریعاً مورد عمل جراحی و سپس شیمی درمانی قرار گیرد.

از سوی دیگر پدر این جوان بیمار بازنشسته بوده و به بیماری دیابت مبتلا است که به لحاظ بیماری هر دو پایش دچار زخم های شدیدی شده و باید برای جلوگیری از قطع پاها هر روز مورد درمان قرار گیرد.

مادر خانواده نیز به دلیل کار کردن در بیرون از منزل جهت کمک به تامین قسمتی از هزینه های زندگی دچار دیسک گردن شده که با نازک شدن نخاع گردن دست و پای راستش بی حس و از کار افتاده است و طبق دستور و نظر پزشکان باید سریعاً جهت جلوگیری از قطع نخاع کامل از گردن مورد عمل جراحی قرار گیرد.

قسمی از هزینه های درمان این خانواده بیمار فقط از طریق حقوق بازنشستگی پدر خانواده (که خود نیز دچار بیماری دیابت است ) و کمک های همسایه ها و فامیل تامین می شود و برای ادامه درمان و عمل جراحی نیاز به مساعدت مالی و کمک بیشتری دارند.

حال موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران در نظر دارد مبلغ 15 میلیون تومان با کمک مردم خیر تهیه و در اختیار این خانواده بیمار قرار دهد تا بتوانند نسبت به مداوا و جراحی های مربوطه اقدام نمایند.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامی شود جهت کمک به درمان و عمل جراحی این بیمار جوان و کمک به این خانواده آبرومند نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند.

جهت اطلاع و آگاهی بیشتر می توانید به سایت:http://hakeim.ir/.مراجعه نمایید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟