به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شوش، در پی انتشار مطلبی تحت عنوان "خراب کردن موی سر دانش آموزان در پایان سال" در شبکه‌های اجتماعی، آموزش و پرورش شوش جوابیه‌ای منتشر کرد.

در این جوابیه آمده است:

«مدرسه روستایی مذکور در یکی از روستا‌های توابع شهرستان شوش واقع شده است. این مدرسه روستایی به صورت چندپایه و مختلط اداره می‌شود.

متاسفانه دانش آموزان این واحد آموزشی درگیر پدیده پدیکلوزیس (شپش) می‌شوند و اقدامات درمانی نیز در ارتباط با افراد آلوده به پدیکلوز انجام می‌شود.

در جریان اقدامات صورت گرفته در خصوص پدیده پدیکلوزیس (شپش) مدیر آموزگار از دانش‌آموزان می‌خواهد موی سر خود را کوتاه کنند.

چند نفر از دانش‌آموزان به تذکر‌های مدیر آموزگار مربوطه متاسفانه در دو ماه متوالی توجه نمی‌کنند و مو‌های خود را کوتاه نمی‌کنند.

متاسفانه مدیر آموزگار مدرسه مذکور نیز اقدام به کوتاه کردن بخشی از موی دانش‌آموزان می‌کند.

آموزش و پرورش شوش در اولین اقدام مدیر آموزگار مربوطه را به اداره دعوت و توضیحات مربوط از وی اخذ می‌شود.

در ادامه نیز مدیر مربوطه از این اقدام ابراز ندامت و پشیمانی می‌کند و مدیریت این شهرستان نیز نسبت به توبیخ کتبی وی و درج در پرونده پرسنلی نامبرده اقدام می‌کند.

پرونده این شخص نیز در حال طی روال اداری است و پس از انجام اقدامات تکمیلی به هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری استان ارسال خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟