حجم ویدیو: 28.29M | مدت زمان ویدیو: 00:03:56

به گزارش رکنا، سردار سلیمانی درباره پرونده فرهاد مجیدی گفت: پلیس به دلیل سرعت بالا  خودروی متوقف کرده است و از او درخواست می‌کند تا تست الکل بدهد این در حالیست که پلیس فقط با قاطعیت وظیفه پلیسی خود را انجام داده است، اما این فرد اقدام به فیلمبرداری کرده و در فضای مجازی پخش می‌کند.

وی در ادامه افزود: سوال ما در زمانی که قرار است پیگیری حقوقی این پرونده را داشته باشیم در هنگام رسیدگی از مرجع قضایی این است که آیا  فیلمی که این فرد تهیه کرده است باعث تقویت پلیس یا تضعیف پلیس می‌شود.

وی گفت:ما همیشه گفته ایم اگر فردی با تخلف پلیس روبرو شد و تخلفات خود را به ما گزارش بدهد چه به صورت فیلم چه به صورت صعود به چه صورت نامه. مرکز ۱۹۷ ایجاد شد تا مردم در صورت تخلف پلیس این تخلف را بخود پلیس گزارش بدهد، اما اینکه که بخواهد در فضای مجازی فیلمی را منتشر کند و تلاش شبانه‌روزی پلیس را وارد خدشه کند.

سلیمانی در خصوص پرونده مجیدی گفت: این فرد با سازمان ما تماس گرفته است وعذرخواهی کرده است. به همین خاطر قصد داریم این ماجرا در جلسات مختلف پیگیری شود و پیگیری پرونده را به صورت حقوقی نداشته باشیم.  به صورت حقوقی پیگیری ماجرا خواهیم شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟