به گزارش رکنا ، در این مراسم ؛ امام جمعه دیر حجت الاسلام محمد حمیدی نژاد را فردی دلسوز ،متواضع و انقلابی دانست که حضورش در کسوت امام جمعه آبدان برای مردم شهرستان دیر و بخش آبدان مایه برکات زیادی بود.

حجت الاسلام سید علی حسینی ادامه داد:الحمدالله مردم این بخش قدردان فعالیت های دو دهه امام جمعه خود بوده اند و هرگز از اصول خود کوتاه نیامده و تا آخرین لحظه پای آرمان های انقلاب ایستادند.

امام جمعه دیر با اشاره به اینکه عده ای او را به اصطلاح تندرو میدانستند گفت :  طبیعی است او که برادر شهید است خانواده اش برای این انقلاب و نظام خون داده اند .

حسینی تصریح کرد:این مراسم که با حضور اقشار مختلف مردم برگزارشده برای همه ما دلیل پایان همکاری با او و عدم حضورش در منطقه ناراحت کننده است اما خوشحالیم که مردم ولایت مدار بخش آبدان چنین با اشتیاق به بدرقه او شتافتند که این نشان از موفقیت او در انجام رسالتش دراین شهر دارد.

خانم سکینه الماسی نماینده حوزه جنوب استان درمجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت :حجت الاسلام حمیدی نژاد همواره دلسوزانه در کنار مردم بود و مشکلات مردم برای او اهمیت بیشتری داشت و پیگیر رفع آن ها بود .

سکینه الماسی ادامه داد: بی شک حضور گسترده مردم دراین مراسم نشان ازمردمداری و تواضع اوست و امیدوارم درمسئولیت جدید هم در راه نشر معارف اسلامی و پیگیری و رفع مشکلات مردم موفق باشد.

لازم به ذکر است حجت الاسلام محمد حمیدی نژاد قریب به دو دهه خدمات در شهرستان دیر استان بوشهر به عنوان رییس اداره تبلیغات اسلامی ،امام جمعه موقت مرکز شهرستان و امام جمعه آبدان را در کارنامه خود داشته و هم اکنون با حکم رییس شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان فارس به عنوان امام جمعه شهر داریون (داریان) استان فارس معرفی شده است.

رضا محمدی - آبدان

مراسم تجلیل از دو دهه خدمات امام جمعه سابق آبدان - بوشهر

مراسم تجلیل از دو دهه خدمات امام جمعه سابق آبدان - بوشهر

مراسم تجلیل از دو دهه خدمات امام جمعه سابق آبدان - بوشهر

مراسم تجلیل از دو دهه خدمات امام جمعه سابق آبدان - بوشهر

گزارش تصویری از خداحافظی حجت الاسلام محمد حمیدی نژاد امام جمعه آبدان با مردم

آیا این خبر مفید بود؟