رکنا: آموزش و پرورش شهر تهران در خصوص انتشار فیلم درگیری در یکی از مدارس توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه اجتماعی رکنا، اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است که از خشونت فیزیکی در یکی از دبیرستان‌های منطقه 2 آموزش و پرورش شهر تهران حکایت دارد. در این فیلم درگیری فیزیکی میان یکی از دانش‌آموزان و یکی از معلمان مدرسه مشاهده می‌شود که معلم مدرسه اقدام به ضرب و شتم دانش‌آموز می‌کند.

در همین رابطه علیرضا راه‌پیما رئیس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اظهار کرد: این حادثه Incident حدود یک ماه قبل اتفاق افتاده است و در همان زمان با دعوت از اولیای دانش‌آموز و وساطت مدیر مدرسه موضوع پیگیری شد و با اتخاذ تدابیری خاتمه یافت.

وی افزود: از آنجایی که اولیای محترم اقدامی در این خصوص نکرده‌اند، پس از انتشار فیلم این برخورد، مسئولان آموزش و پرورش منطقه مذکور به موضوع ورود پیدا کرده و پرونده‌ای تشکیل و دستور داده شد که پس از بررسی دقیق ابعاد موضوع جهت برخورد قانونی، اقدام و فرد یا افراد متخلف را به هیئت بدوی تخلفات معرفی کنند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

خودکشی دختر 18 ساله در سد رجایی ساری / نقش راننده پراید ناشناس چه بود؟

 با مردهای خارجی رابطه جنسی نداشته باشید!  درخواست زشت نماینده مجلس روسیه از زنان این کشور در برگزاری جام جهانی

دو ستاره سینما ایران هم به روسیه رفتند +عکس

قتل مسلحانه یک زن در مقابل بیمارستان علی بن ابیطالب (ع)

شب خواب بودم که هم اتاقی ام بالای سرم آمد / التماس هایم را گوش نداد + عکس

تولد بُزی با صورت بی نظیر و عجیب + تصویر

این مرد را می شناسید؟! / او با زن دوستش همخوابی داشت! +عکس بدون پوشش

دوستم بی غیرتی کرد! وقتی خانه نبود مرا به خانه اش می فرستاد و من شب ها با زنش هخوابی داشتم + عکس

قتل داماد تهرانی به دست تازه عروس + عکس

دختر ایرانی چطور زیبا شد؟! / این دختر تصادف کرده بود! + تصویر

نوزاد مُرده داخل قبر زنده شد! + تصویر

وقتی الناز سرزده داخل اتاق شد شوهرش و زن بی حیا لخت روی تخت بودند!

 



اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • ناشناس 2 4

    حالا اگه یک معلمی از والدین دانش اموز کتک میخورد چه اشوبی میشد اموزش و پرورش تا احقاق حق معلم می ایستادن

  • ناشناس 0 0

    هردم ازاین باغ ب ی میرسد تازه تراز تازه تری میرسد، هردم از شوره زار خبری میرسد.

  • علی 0 0

    من نمی دانم چرا تا فیلمی در سبکه های اجتماعی پخش میشود مسئولین نظام اسلام ناب محمدی به یادشان می افتد تا به موضوع رسیدگی شود مثلا می خواهند بگویند پیگیرند و در مشکلی نیست و آنها همراه با ملتند.ولی غافل از اینکه الان دوربینها و یا همان تلفنهای همراه دوربین دار همه اسباب بازی دانش آموزان شده جهت فیلم گرفتن از اذیت و آزار معلمان دلسوز وطن و انتشار فیلم آن در فضای مجازی جهت تمسخر و آزار بیشتر معلم و سرگرمی خودشان چرا یکی مقصر را همین دانش آموزان نمی داند که فکر می کنند تا قد می کشند و یا باشگاهی ورزشی می روند و بازویی درست می کنند باید به خود حق بدهند ضمن آزار و اذیت معلم و مسولان مدرسه از بازخورد رفتار آنها جهت انتشار فیلم و تمسخر در فضای مجازی طرح شکایت هم بکنند.بنظر می رسد همه چیز در نظام آموزشی ما تخریب شده و حرمت معلم دیگر بمانند اسلافمان حفظ نمی شود و معلمان دلسوز نه می توانند با دانش آموزان اینچنینی برخورد کنند و نه می توانند تدریس نمایند در هر صورت خوده دانش آموز ضربه می خورد بیایید یکطرفه به قاضی نروید این دانش آموز سر فحش را به ناظم کشیده و او را تا عصابی کرده است که عکس العملش چنین بود . در غیر اینصورت در میان اینهمه دانش آموز مگر معلم دیوانه است خود را مضحکه کند؟ زمان شاه نظم در مدرسه اهمیت زیاد داشت و دانش آموز خاطی را فلک می کردند تا همواره از مسئولین خود حساب ببردنظام تربیتی ما شبیه به غرب شده و قانون فقط از پخش اینگونه فیلمها ترس دارد هر چه که باشد باشد فقط این فیلمها نباشد این که نشد فکری بحال دبیران دلسوز و تربیت نسل جدید کنید که الفاتحه.

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها