خبر ویژه :

داغ ترین ها کدخبر: 372529 ارسال پرینت 98

رکنا: معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران گفت: در سال گذشته 332 کودک به بهزیستی تحویل داده شد که 90 نوزاد معتاد در میان آنها بودند.

به گزارش گروه اجتماعی رکنا، احمد خاکی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران اظهار کرد: در سال گذشته 332 کودک به بهزیستی استان تهران تحویل داده شد که 90 نوزاد معتاد Addicted در میان آنها بودند.
خاکی در ادامه تصریح کرد: آمار فرزندان پذیرش شده از مادران معتاد در سال 95 ، تعداد 272 نوزاد بوده است که در سال 96 تعداد آنها به 90 نوزاد کاهش پیدا کرده است.
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران خاطرنشان کرد: تاسیس مراکز نگهداری از مادران و نوزادان و کودکان معتاد و ارائه خدمات به آنها در این مراکز، نقش قابل توجهی در کاهش آمار تحویل نوزادان معتاد به بهزیستی داشته است.
وی یادآور شد: خوشبختانه تاسیس و فعالیت مراکز نگهداری از مادران معتاد به همراه کودکان و نوزادان آنها در یک مجموعه، مشکلات این حوزه را تا حد زیادی مرتفع کرده است.
خاکی تاکید کرد: 158 کودک که مادران معتاد داشتند در سال 95 از بهزیستی ترخیص شده اند و 37 نوزاد نیز پس از بهبود و درمان مادر و پدر به خانواده آن ها تحویل داده شده است که این امر با شناسایی و تحقیقات انجام شده توسط مددکاران و در نهایت با حکم قضایی انجام شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها