رئیس پلیس مبازه با مواد مخدر

قضایی و انتظامی کدخبر: 296113 ارسال پرینت 87

رکنا: رئیس پلیس مبازه با مواد مخدر گفت: در ایران کشت مخدر گل نداریم و موادی که کاشته می شود بیشتر در گلدان های خانگی است.

سردار مسعود زاهدیان رئیس پلیس مبازه با مواد مخدر، در مورد افزایش مصرف مواد مخدر Drugs گل در میان معتادان و جوانان گفت: براساس آخرین پیمایش آماری در میان معتادان، مواد مخدر ماری جوانا و مشتقات آن دومین مخدر پر مصرف در کشور هستند و این ماده توانسته جایگزین مخدرهای صنعتی مانند شیشه شود.

وی در مورد نحوه ورود گل به کشور گفت: مخدر گل از سوی برخی افراد سودجو کشت و به فروش رسیده و مقداری نیز از آن سوی مرز وارد می شود.

رئیس پلیس Police مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه کشت گل در مزرعه ها در داخل کشور نداریم، گفت: اینکه گفته می شود در کشور مخدر گل به صورت گسترده کشت می شود، دروغ است و عده ای سودجو در برخی باغچه ها و گلدان های خانگی اقدام به کشت و فروش مواد مخدر می کنند.

زاهدیان با اشاره به اینکه بیشترین مصرف گل در میهمانی ها است، افزود :برخی جوانان خود اقدام به مصرف و فروش مخدر گل می کنند و بیشترین مصرف آن در میهمانی های شبانه و در میان قشر جوانان است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

ارسال نظر