کدخبر: 284319 ارسال پرینت 123

رکنا: مدیرکل فنی استانداری البرز اعلام کرد که خط 5 مترو تهران - کرج روز جمعه 30 تیرماه 96 برای اجرای عملیات بهسازی تعطیل است و روز پنجشنبه 29 تیرماه نیز از ساعت 9 صبح آماده بهره برداری خواهد بود.

ابوالفضل فانی مدیرکل فنی استانداری البرز، خاطرنشان کرد: با عنایت به برنامه ریزی های صورت گرفته و اطلاعیه های قبلی توسط شرکت بهره برداری در خصوص اجرای عملیات بهسازی خط 5 مترو تهران - کرج در تیرماه سال جاری، تغییرات سرویس دهی در خط 5 در تعطیلات پایانی هفته اعمال می شود.

وی تصریح کرد: این تغییرات سرویس دهی روز جمعه 30 تیرماه نیز اعمال شده و همچنین روز پنجشنبه 29 تیرماه نیز شروع بهره برداری از ساعت 9 صبح خواهد بود.

فانی همچنین گفت: ضرورت دارد، هماهنگی های لازم در خصوص پوشش سرویس دهی توسط ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی جهت نقل و انتقال مسافران صورت گیرد.

خط 5 مترو تهران که به مترو تهران - کرج معروف است 43 کیلومتر طول و 11 ایستگاه دارد و ایستگاه صادقیه در تهران را به گلشهر در کرج متصل می کند.

اتصال خط مترو تهران - کرج از ایستگاه گلشهر به شهر جدید هشتگرد نیز در دست اجرا است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها