خبر ویژه :

اجتماعی کدخبر: 284319 ارسال پرینت 116

رکنا: مدیرکل فنی استانداری البرز اعلام کرد که خط 5 مترو تهران - کرج روز جمعه 30 تیرماه 96 برای اجرای عملیات بهسازی تعطیل است و روز پنجشنبه 29 تیرماه نیز از ساعت 9 صبح آماده بهره برداری خواهد بود.

ابوالفضل فانی مدیرکل فنی استانداری البرز، خاطرنشان کرد: با عنایت به برنامه ریزی های صورت گرفته و اطلاعیه های قبلی توسط شرکت بهره برداری در خصوص اجرای عملیات بهسازی خط 5 مترو تهران - کرج در تیرماه سال جاری، تغییرات سرویس دهی در خط 5 در تعطیلات پایانی هفته اعمال می شود.

وی تصریح کرد: این تغییرات سرویس دهی روز جمعه 30 تیرماه نیز اعمال شده و همچنین روز پنجشنبه 29 تیرماه نیز شروع بهره برداری از ساعت 9 صبح خواهد بود.

فانی همچنین گفت: ضرورت دارد، هماهنگی های لازم در خصوص پوشش سرویس دهی توسط ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی جهت نقل و انتقال مسافران صورت گیرد.

خط 5 مترو تهران که به مترو تهران - کرج معروف است 43 کیلومتر طول و 11 ایستگاه دارد و ایستگاه صادقیه در تهران را به گلشهر در کرج متصل می کند.

اتصال خط مترو تهران - کرج از ایستگاه گلشهر به شهر جدید هشتگرد نیز در دست اجرا است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر