کدخبر: 387928 ارسال پرینت 51

رکنا: تصاویر کادیلاک کراس اوو لوکس منتشر شد.

کادیلاک به توسعه کراس اوور لوکس XT5 2020 ادامه می‌دهد و به تازگی تصاویر جاسوسی این خودرو که در اروپا تردد می‌کرده منتشر شده است.

این فیس لیفت اعمال شده باعث می‌شود XT5 با محصول جدید XT4 هماهنگی بیشتری داشته باشد. درست همانند قبل خودروی حاضر در تست‌ها از پوشش‌های استتاری در بخش‌های جلو و عقب و بقیه نقاطی که تغییر خواهند کرد سود برده است.

این تغییرات از کانسپت اسکالا الهام خواهند گرفت و شامل جلوپنجره بازطراحی شده و سپرهای جدید با گرافیک متفاوت خواهند بود. تغییرات کابین XT5 نیز دربردارنده سیستم اطلاعات سرگرمی Hobby جدید با تشخیص صوتی ارتقا یافته و ارتباط NFC است.

انتظار می‌رود شاسی‌بلند میان سایز کادیلاک دارای نسخه پایه جدیدی باشد که از پیشرانه 2 لیتری توربو استفاده می‌کند. حتی شایعاتی درباره استفاده از قوای محرکه هیبریدی در XT5 بازار Store آمریکا وجود داشته است. این خودرو پیش از این در چین عرضه شده است.

تقاضا برای این خودرو بالا بوده و در مقایسه با سال پیش رشد 10 درصدی داشته است که همین امر باعث شده XT5 به پرفروش‌ترین محصول این برند آمریکایی در سراسر جهان تبدیل شود. اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود کادیلاک XT5 از همان روش مشابه با XT4 سود خواهد برد و دارای تریم های لاکچری، پریمیوم لاکچری و اسپورت خواهد بود.

این شاسی‌بلند لوکس همچنین دارای سیستم‌های ایمنی و کمک‌راننده به‌روز شده یا جدید خواهد بود. کادیلاک همچنین قول داده سیستم سوپر کروز نیمه خودران را تا سال 2020 در محصولات خود ارائه کنید بنابراین XT5 فیس لیفت نیز با این ویژگی در دسترس خواهد بود.انتظار داریم کادیلاک XT5 فیس لیفت در سال آینده و به عنوان مدل سال 2020 وارد بازار شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
: امتیاز : 1 تعداد رای : 1


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها