عجیب اما واقعی؛

کدخبر: 379977 ارسال پرینت 66

رکنا: شاید عجیب باشد که اسباب بازی های اقدام به کشیدن این جیپ گرند قدیمی کرده اند.

بله تمامی ویدئوهایی که در فضای مجازی مشاهده می‌کنید واقعی نیستند و البته همه کمدی‌هایی هم که تماشا می‌کنید هیجان‌انگیز و جذاب نمی‌باشند؛ اما اگر جزو آن دسته افرادی هستید که بسیار مشتاقید بدانید چه تعداد خودروی رادیو کنترلی و اسباب‌بازی می‌توانند یک خودروی واقعی را بکشند پس بهتر است این مطلب را بخوانید.

ستاره‌ی این نمایش جیپ گرند چروکی قدیمی است. حدس می‌زنیم این گرند چروکی مدل سال 2003 بوده زیرا دارای چراغ‌های جلوی بزرگ و مه شکن‌های خاص این مدل است. به هر حال، به نظر می‌رسد این خودرو در شرایط بدی بوده و آماده کشیدن توسط خودروهای رادیو کنترلی است.

در آغاز باید گفت وزن گرند چروکی 2033 حدود 1815 کیلوگرم بوده هرچند افراد حاضر در ویدئو سعی داشته‌اند تا وزن آن را کم نشان دهند. خب پس کاملاً مطمئن نیستیم که خودروهای رادیو کنترلی حاضر در این تصاویر از چه مدلی هستند. البته هیچ‌کسی هم به این موضوع اهمیتی نمی‌دهد. همه آن چیزی که می‌خواهیم ببینیم کشیدن خودرو توسط اسباب‌بازی‌ها می‌باشد.

اگر تحمل تماشای کمدی‌های اول ویدئو را ندارید می‌توانید چنددقیقه‌ای جلوتر رفته و کشیدن واقعی خودرو را ببینید. گرند چروکی قدیمی در ابتدا به‌کندی حرکت می‌کند و 8 خودروی رادیو کنترلی آن را می‌کشند. در ابتدا به این حرکت مشکوک بودیم اما زمانی که از زاویه عقب ویدئو را مشاهده کردیم فهمیدیم که حقه‌ای در کار نیست.

در واقع این اولین باری نیست که فردی اقدام به انتشار ویدئویی در این زمینه می‌کند. قبلاً هم اسباب‌بازی‌ساز مشهور تامیا با تویوتای بریتانیا به منظور کشیدن هایلوکس همکاری کرده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها