کلاس های ترم آتی دانشگاه آزاد قطعا مجازی است

بازگشایی دانشگاه آزاد به صورت مجازی خواهد بود. رئیس دانشگاه آزاد از بازگشایی کلاس های دانشگاه آزاد به صورت مجازی خبر داده است. بر این اساس در ترم آینده هم کلاس های دانشگاه آزاد به صورت مجازی برگزار خواهد شد. البته واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه آزاد از شنبه آغاز می شود.

به گزارش رکنا،  با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور مسائل و مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی بررسی شد .

تهرانچی  در این بازدید گفت: دانشجویان مقاطع کارشناسی و کاردانی مهر و آبان را مجازی آموزش خواهند دید و از آذرماه کلاسها حضوری برگزار خواهد شد .کلاس های دانشگاه آزاد مهر و آبان مجازی است

وی از تکمیل طرح واکسیناسیون کارکنان ، اساتید این دانشگاه هم خبر داد و تصریح کرد : کلاسهای دانشجویان پزشکی و پرستاری و تحصیلات تکمیلی حضوری خواهد بود .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور از تدوین برنامه 5 ساله برای طرح تحول در این دانشگاه خبر داد و افزود : اولین دغدغه دانشگاه این است که دانشگاه برای بچه های مردم شغل ایجاد کند ، برای تحقق این موضوع طرح ملی پویش با هدف ایجاد ارتباط دانشجو با کار و صنعت در10 استان کشور اجرا می شود .

تهرانچی با موفقیت آمیز خواندن این طرح گفت : با توجه به ظرفیت های بالای صنعت در آذربایجان غربی امسال این طرح در واحدهای دانشگاهی این استان هم اجرایی می شود .

گفتنی است، دانشگاه آزاد اسلامی خوی از واحدهای بزرگ دانشگاهی کشور است که 2 هزار دانشجو در آن در 4 مقطع کاردانی، کارشناسی، تکمیلی و دکتری تحصیل می کنند .

 

 

آیا این خبر مفید بود؟