دسیسه وکیل و دختر روس برای سردار آزمون ! / سردار سکوتت را بشکن !

سردار آزمون با ادعای یک دختر روس تیتر جنجالی شد . چند روزی است که یک وکیل و دختر روسی با همدستی و هماهنگی خبرنگار سایت اسپورت اکسپرس روسیه تحرکاتی علیه سردار آزمون آغاز کرده‌اند. سایت روسی مدعی شد سردار آزمون ستاره تیم ملی ایران گرفتار مسائلی در شهر کازان در زندگی شخصی خود شده که در صورت اثبات این حاشیه‌سازی، سردار آزمون دچار دردسر بزرگی خواهد شد.این رسانه روس یکی از دلایل مهم تصمیم سردار آزمون ستاره ایرانی برای ترک تیم زنیت را این حاشیه‌های دردسرساز عنوان کرد! در ادامه سایت مطرح روسی و خبرنگار آن نوشتند که سردار آزمون مهاجم تیم ملی ایران و تیم زنیت روسیه باید روز ۸ دسامبر (۱۷ آذر) در دادگاه حاضر شود!

سردار آزمون

بنابر گزارش سایت اسپورت اکسپرس یک دختر روسی ادعایی مبنی بر داشتن فرزند از ستاره زنیت را مطرح کرده است. کلید ماجرا اما مصاحبه این سایت با آندری دیمیتریف وکیل دختر روسی یا به عبارتی طراح اصلی این نقشه است که گفته است: «موکلش ترجیح می‌دهد کار به دادگاه نکشد!»

ظاهرا بنا بر قوانین روسیه در صورت اثبات ادعای دختر روسی و وکیلش، سردار آزمون باید یک چهارم مبلغ قراردادش با زنیت یعنی ۷۵۰ هزار یورو به آنها پرداخت کند که به نظر می‌رسد همه ماجرا و این پاپوش احتمالی بزرگ برای گرفتن این پول باشد.

سردار آزمون

البته پاپوش دوختن برای ستاره‌های فوتبال و اخاذی موضوع جدیدی نیست و بارها و بارها خوانده و شنیده‌ایم گریبان ستاره‌های بزرگی حتی کریستیانو رونالدو را نیز گرفته است. امیدواریم این مورد و مشکلات به وجود آمده برای سردار آزمون نیز از نوع پاپوش باشد و تأثیری روی عملکرد سردار آزمون مهاجم کشورمان در دیدارهای آتی تیم ملی کشورمان نگذارد.

سردار آزمون

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

منبع: خبرورزشی

آیا این خبر مفید بود؟