بازگشت وحشتناک داعش بدون ابوبکر بغدادی + جزییات

به گزارش رکنا، منابع عراقی از حمله داعش به نیروهای حشد شعبی در استان صلاح الدین خبر دادند.

به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، یک منبع امنیتی در عراق اعلام کرد: یکی از مقرهای نیروهای وابسته به حشد شعبی در منطقه مکیشیفه در جنوب تکریت در معرض حمله داعش قرار گرفت. در این حمله ۱۱ تن از اعضای حشد شعبی کشته شدند.

این منبع افزود: بعد از آمدن حشد شعبی و نیروهای پلیس فدرال و سازمان اطلاعات به مکان حادثه یک بمب منفجر شد که به کشته شدن برخی از این نیروها و زخمی شدن سه تن دیگر منجر شد.

در این راستا حشد شعبی در بیانیه‌ای اعلام کرد: درگیری‌هایی میان داعش و نیروهای حشد شعبی در مناطق بلد و مکیشیفه در جنوب تکریت رخ داد. طی این درگیری‌ها نیروهای حشد شعبی تعدادی از داعشی‌ها را از پای درآوردند.

به گفته یک منبع امنیتی، داعشی‌ها از مناطق تل الذهب و یثرب در جنوب سامراء و مکیشیفه در غرب و مطیبیجه در شرق و جلام الدور در شمال سامراء به این شهر حمله کردند. در این حمله ۱۱ نیروی حشد عشایری و تعدادی تروریست کشته شدند.

همچنین سازمان اطلاعات عراق از انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در استان الانبار خبر داد.

در بیانیه این سازمان آمده است: براساس داده‌های اطلاعاتی دقیق نیروهای ما یک خودروی بمب‌گذاری شده در شرق شهرستان الرطبه در الانبار را تعقیب کردند و با افراد حاضر در این خودرو درگیر شدند. تیم مهندسی ما این خودرو را منفجر کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟