خشک شدن ناگهانی مرد خارجی در بوشهر

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: یک نفر تبعه کشور افغانستان بر اثر برخورد صاعقه در روستای صعب العبور سرچشمه شهرستان جم از توابع این استان جان باخت.

جهانگیر دهقانی روز دوشنبه افزود: با وجود شدت بارندگی اما در زمان حاضر به غیر از محور روستایی کِردلان شهرستان دشتی که به دلیل آبگرفتگی آب نما مسدود و مسیر جایگزین آن از محور باغان انجام می‌شود مابقی محورهای ارتباطی این استان باز و رفت و آمد د رآن انجام می‌شود.

به گزارش رکنا، وی بیان کرد: بارش‌های شدید روز گذشته منجر به آبگرفتگی معابر و منازل مسکونی روستایی و شهری شد که با همت امدادگران جمعیت هلال احمر نسبت به تخلیه آب در کوتاه ترین زمان اقدام شد.

دهقانی اضافه کرد: این بارش‌ها خسارت‌هایی نیز به زیرساخت‌های شهری و روستایی، زمین‌های کشاورزی و مبلمان شهری نیز وارده کرده که در حال بررسی میزان خسارت‌ها هستیم.

میزان بارش ایستگاه‌های اصلی هواشناسی بوشهر تا ساعت ۶:۳۰ روز دوشنبه در عسلویه ۱۲۸، دیر ۱۰۰، جم ۸۷.۹، کنگان ۷۵، برازجان ۴۳.۲، گناوه ۴۲.۲،  خورموج ۳۸.۷، اهرم ۲۹.۱، دیلم  ۲۶، بوشهر فرودگاهی ۲۳، بوشهر دریایی ۲۲.۷، خارک  ۱۵.۹، بهرگان ( امام حسن ) ۱۰.۹میلی‌متر گزارش شده است.

فعالیت سامانه بارشی از شنبه‌شب در استان بوشهر آغاز شد و همه شهرستان‌های این استان را دربرگرفت.

براساس پیش‌بینی‌های هواشناسی این سامانه بارشی امروز بتدریج از استان بوشهر خارج می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟