مهرسام 6 ماهه کجاست ؟  کودک اهوازی را با خودروی پدرش دزدیدند + عکس

کودک اهوازی هنوز پیدا نشده است. کودک اهوازی را با خودروی پدرش دزدیدند. کودک اهوازی به دلیل اختلاف خانوادگی ربوده نشده است. خانواده کودک اهوازی برای پیدا شدن کودک دست به دامن دعانویس شدند. کودک اهوازی گم شده 6 ماهه بود.

به گزارش رکنا، ساعت ۱۰ شب، ۱۶ تیرماه امسال زمانی که پدر مهرسام موالی در حال بستن در پارکینگ خانه شان بود،که سارق یا سارقین خودرو پدر مهرسام را در چشم بر هم زدنی خودروی پدر این کودک  را از مقابل خانه اش در خیابان معین زاده اهواز ربودند.

اما ماجرا از این جهت رنگ فاجعه گرفت که مهرسام 6ماه درون خودرو به همراه ماشین اش ربوده شد.

ماجرای سرقت خودرو و گم شدن مهرسام شش ماهه در دستور کار پلیس قرار گرفت و ساعتی بعد ازسرقت خودروی پدر مهرسام 6ماه درنزدیکی روستای سویسه کشف شد اما اثری از کودک در آن نبود.

کودک گمشده اهوازی کجاست؟

درهمین رابطه  معاونت اجتماعی استان خوزستان عنوان کرده بود که این موضوع به دلیل اختلاف خانوادگی است وکودک ربایی صحت ندارد اما بستگان این کودک هنوز ادعای معاونت اجتماعی را مورد تایید قرار ندادند یکی از اعضای خانواده مهرسام به خبرنگار رکنا گفت از ناامیدی در پیدایش کودک به سمت دعانویسها رفتیم وی گفت برخی از افراد خانواده توسط پلیس تحت بازجویی قرار گرفته اند واز برخی  نیز تحقیقات صورت گرفته اما هنوز بچه پیدا نشده است.

گفتنی است اطلاعیه وعکس مهرسام کودک 6ماه اهوازی به عنوان کودک گمشده منتشر شده است. درپایان امیدواریم این کودک اهوازی خیلی زود پیدا و به آغوش خانواده اش بازگردد.

علی رنجکش

آیا این خبر مفید بود؟