فال ابجد محشر 11 اسفند + فیلم

به گزارش رکنا، فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. تفسیر فال ابجد امروز خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین ماه

فال فروردین

ابجد فال شما : د د ج

تعبیر فال ابجد: ‌اگر مجبور هستید تصمیم مهمی را برای زندگی خود اتخاذ کنید نباید در این قضیه عجله کنید چراکه این تصمیم می تواند روی تمامی جهات زندگی شما تاثیرگذار باشد؛ پس بهتر است با فردی باتجربه مشورت کنید.

فال ابجد متولدین اردیبهشت ماه

فال اردیبهشت

ابجد فال شما : ب ج ج

تعبیر فال ابجد: حداقل 10 دقیقه در مورد مسائلی غیر از کار، وظایف و رابطه خود صحبت کنید.

فال ابجد متولدین خرداد ماه

فال خرداد

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر فال ابجد: برای اینکه بتوانید آرزوهایتان را میسر کنید تاکنون تلاش فراوانی را به خرج داده اید اما ذره ای هم پیشرفت نداشتید چراکه بدون برنامه عمل می کنید و اگر هرچه سریع تر اهداف تان را معین نکنید متاسفانه همچنان در همین وضعیت خواهید بود.

فال ابجد متولدین تیر ماه

فال تیر

ابجد فال شما : د ب د

تعبیر فال ابجد: از نظر مالی در موقعیت بدی قرار دارید و اگر هرچه سریع تر این شرایط را تغییر ندهید متاسفانه زندگی احساسی شما هم دچار مشکل خواهد شد؛ دست از کاهلی بردارید.

فال ابجد متولدین مرداد ماه

فال مرداد

ابجد فال شما : ج ج ب

تعبیر فال ابجد: شما بسیار منظم و دقیق هستید و بی‌نظمی می تواند شما را بسیار آزار دهد اما نباید این قضیه را با پرخاشگری به زیردستان گوشزد کنید چراکه مطمئنا با این کار آنها از شما دلزده خواهند شد.

فال ابجد متولدین شهریور ماه

فال شهریور

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر فال ابجد: شما دوستان خوبی را در اطراف خود ندارید و آنها تا زمانی که برایشان منفعت داشته باشید همراه شما هستند؛ به همین دلیل بهتر است که رابطه تان را با آنها قطع کرده و اشخاص بهتری را برای دوستی با خود انتخاب کنید.

فال ابجد متولدین مهر ماه

فال مهر

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر فال ابجد: محیط کاری که در آن قرار دارید بسیار برایتان سود و منفعت به همراه خواهد داشت اما متاسفانه موقعیت شما ثابت نیست و امکان دارد هر لحظه این کار را از دست بدهید. برای اینکه بتوانید جای پای خود را محکم کنید باید بیشتر از اینها تلاش کنید و خودتان را نشان دهید.

فال ابجد متولدین آبان ماه

فال آبان

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر فال ابجد: در مسیر بسیار نادرستی قرار دارید و متاسفانه به حرف های دیگران هیچ توجهی نشان نمی دهید اما به زودی سرتان به سنگ خواهد خورد و دچار مشکلاتی می شوید که برطرف کردن آنها مدت ها زمان می برد.

فال ابجد متولدین آذر ماه

فال آذر

ابجد فال شما : د ب ب

تعبیر فال ابجد: اجازه ندهید بیش از این از شما سوءاستفاده شود و افرادی که در اطراف تان هستند بخواهند شما را دچار مشکل کنند؛ در این صورت باید همواره منتظر پیشامدهای جدید باشید.

فال ابجد متولدین دی ماه

فال دی

ابجد فال شما : آ ج ب

تعبیر فال ابجد: ممکن است شخصی شما را مورد آزار و اذیت قرار دهد و بخواهد به هر نحوی که شده از شما سوءاستفاده کند اما در این قضیه نباید سکوت کنید و بهتر است که خانواده خود را در جریان بگذارید تا دچار مشکل نشوید.

فال ابجد متولدین بهمن ماه

فال بهمن

ابجد فال شما : آ د د

تعبیر فال ابجد: زندگی عاطفی شما خوب پیش نمی‌رود و ممکن است به زودی جدایی در پیش داشته باشید اما نباید این قضیه موجب شود تا زانوی غم بغل بگیرید چراکه فرد بهتری مطمئنا سر راه تان قرار خواهد گرفت.

فال ابجد متولدین اسفند ماه

فال اسفند

ابجد فال شما : د د د

تعبیر فال ابجد: ممکن است خسته باشید و از اینکه دچار روزمرگی شده اید زندگی برایتان پوچ و بی هدف شده باشد. برای رهایی از این وضعیت باید حتما به سفری چند روزه بروید و نسبت به این موضوع بی توجه نباشید.

کدخبر: 975971 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟