دوست دوران نوجوانی برایم دردسرساز شده است

من ۴۰ سالم است در دوران نوجوانی با پسری دوست بودم اما رابطه‌ای نداشتم. وقتی ازدواج کردم به همسر گفت که با او دوست بودم ولی الان بعد از ۲۰ سال آمده و به همسر من می‌گوید با هم ارتباط داشتیم. نمی‌دانم چکار کنم. من بی‌گناهم و عاشق همسرم هستم. بچه‌هایم بزرگ هستند. بگویید من چکار کنم و چطوری بی‌گناهی‌ام را ثابت کنم در ضمن به همسرم گفته شاهد هم دارم ولی من کاری نکردم دروغ می‌گوید. خسته شده‌ام. کمکم کنید.

2021-06-21 09:28:26 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ ۱۳:۵۸:۲۶ تعداد پاسخ ها 1
  • همان طور که در مصاحبه قبل نیز به مددجوی گرامی پاسخ داده شد به نظر می رسد که ترس و نگرانی شما بعد از گذشت این همه سال، نامناسب و تا حدی غیر منطقی به نظر می رسد و تبدیل به یک وسواس فکری برای شما شده است . به علاوه شما که صادقانه مسائل گذشته را با همسرتان در میان گذاشته اید و در این مدت هم به زندگی و همسر خود متعهد بود ه اید پس جای نگرانی وجود ندارد. دیگر این که باید بدانید انگیزه های این فرد بعد از این همه مدت چیست. در صورتی که پنهانی، خواهان هرگونه امتیازی هست لازم است به جد از دادن این گونه امتیاز ها خودداری کنید. بنابراین نگران نباشید و به خود استرس بی مورد وارد نکنید تا بتوانید تصمیمی منطقی و معقولانه بگیرید. اگر مایل به مراجعه به پلیس نیستید می توانید این مشکل را با یکی از افراد نزدیک خانواده خود در میان بگذارید یا به پلیس 110 زنگ بزنید و مشکل را با آن ها در میان بگذارید و از راهنمایی آن ها استفاده کنید. یا در نهایت با همسر خود از یک مشاور خانواده کمک تخصصی دریافت کنید تا برای همیشه از این نگرانی مزمن نجات یابید.

    2021-06-21 09:28:30 ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ ۱۳:۵۸:۳۰ 4381

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ