از اینکه به شوهرم خیانت کردم پشیمانم

رابطه من و شوهرم خیلی بد شده است. سه فرزند دارم و ۱۲ سال هست که ازدواج کرده‌ام. با طلسم و جادوی پدر و مادرم به شوهرم خیانت کردم. خیلی زندگی‌ام را دوست دارم و نمی‌خواهم از او جدا بشوم. چکار کنم که زندگیمان مثل قبل بشود؟

2021-06-21 09:14:03 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ ۱۳:۴۴:۰۳ تعداد پاسخ ها 1
  • روانشناسان عقیده دارند جوهره اساسی یک زندگی مشترک بر پایه صداقت و اعتماد است و مسلماً خیانت و بی اعتمادی هر یک از زوجین باعث سلب اعتماد به طرف مقابل خواهد شد و زندگی را به کام آن ها تلخ و در نهایت سردی عاطفی جای صمیمیت را خواهد گرفت. خانواده‌ درمانگران عقیده دارند که زوج ها برای ادامه یک زندگی رضایت مندانه باید با مهارت های مذاکره و گفت‌وگوی سازنده، گوش دادن و توانایی حل مساله آشنا باشند. باید دانست که زندگی زناشویی مانند یک گیاه است که هر یک از زوجین برای رشد و جلوگیری از پژمرده شدن آن باید تلاش کند و با توجه به این که مددجوی گرامی اشاره ای به کم و کیف این خیانت نکرده اند لذا توصیه می شود جهت ترمیم و بازسازی این رابطه از یک روانشناس بالینی کمک حرفه ای دریافت کنند.

    2021-06-21 09:14:04 ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ ۱۳:۴۴:۰۴ 12128

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ