احساس می‌کنم همسرم به من خیانت می‌کند

همسرم به دنبال خوشگذرانی با دختران نامحرم است و همیشه شب‌ها تا صبح سرش در گوشی است و به من می‌گوید من با کسی دوست نیستم در حالی که من چند بار پیامک دخترها را در گوشی‌اش دیده‌ام.

2021-06-20 09:10:57 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ ۱۳:۴۰:۵۷ تعداد پاسخ ها 1
  • روانشناسان عقیده دارند که خیانت در رابطه زناشویی یک طیف است که ممکن است شدت و ضعف داشته باشد. شاید این نوع از خیانت که پرسشگر مطرح کرده است در وهله اول به دلیل نداشتن رابطه جنسی بی‌ضرر به نظر بیاید اما واقعیت این است که خیانت به هرشکل و بهانه‌ای هم که باشد هیچ تفاوتی با خیانت در دنیای واقعی ندارد و می‌تواند در طولانی‌مدت به اعتماد زوجین صدمه زده و منجر به سست شدن بنیان خانواده شود. متاسفانه امروزه فضای مجازی این امکان و فرصت و زمینه آسیب را فراهم کرده است، بنابر این خیانت مجازی به اندازه خیانت در دنیای واقعی می‌تواند اعتماد و صمیمیت را در رابطه زوجین مورد تهدید قرار دهد. مطالعات نشان داده است همسران متاهلی که مرتکب این نوع خیانت‌ها می‌شوند ممکن است با همسر خود پرخاشگر یا میل به تحقیر آن را داشته باشند یا ممکن است علیرغم این رفتار خیانت‌آمیز همچنان وانمود کنند که عاشق همسر خود هستند و به علت سرگرمی یا به جهت انتقام از رفتار نامناسب همسر خود اقدام به این عمل می‌کنند. به هر حال ادامه این وضعیت علیرغم دردسرهای قانونی ممکن است آرام آرام تبدیل به ملاقات‌های حضوری شود و صدمه جبران‌ناپدیری را بین زوجین ایجاد کند. لذا به این پرسشگر گرامی توصیه جدی می‌شود که از طریق یک روانشناس باتجربه موفق به حذف این رفتار نامطلوب در همسر خود شود.

    2021-06-20 09:10:59 ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ ۱۳:۴۰:۵۹ 3690

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ