پدر و مادرمان ما را درک نمی‌کنند

ما دو خواهریم که از این زندگى خیلی خسته شدیم. پدر و مادرمون درک‌مون نمی‌کنند و همه چیز را از ما دریغ می‌کنند. ما کمی آزادى می‌خواهیم.

2021-06-20 07:00:59 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ ۱۱:۳۰:۵۹ تعداد پاسخ ها 1
  • متاسفانه هر كسی از ظن خودش آزادی را تعریف می‌كند. بعضی از دختران جوان آرایش كردن و یا پوشیدن انواع مختلف لباس و یا پیروی از مد را آزادی می‌دانند. برخی دیگر دیر آمدن به خانه و سفر به هر جا را كه دوست دارند بدون آنكه موظف باشند به والدین توضیحی بدهند عین آزادی می‌دانند. در مقابل نیز محدودیت‌هایی كه خانواده‌ها برای فرزندانشان به وجود می‌آورند باعث می‌شود تا آنها همیشه برای به‌دست آوردن آزادی در حال جنگ و ستیز با خانواده خود باشند.
    كنترل كردن كیف فرزندان و یا چك كردن ایمیل‌ها و یا حریم‌های خصوصی آنها از جمله محدودیت‌هایی است كه از سوی برخی خانواده‌ها اعمال می‌شود. در خانواده هر كسی حریم خصوصی مخصوص به خودش را دارد و كسی نمی‌تواند وارد حریم خصوصی دیگری شود. این دو خواهر اگر بتوانند تابع قوانین خانواده شده و در عین حال داشتن حریم خصوصی را برای والدین تعریف كنند مشکل‌شان حل می‌شود. البته نباید نسبت به سخت‌گیری‌های آنها حساس شوید زیرا روزی خود شما هم مادر خواهید شد و دوست ندارید كه فرزندان شما همین رفتار را با شما داشته باشند.

    2021-06-20 07:01:01 ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ ۱۱:۳۱:۰۱ 59

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ