خانواده‌ام برای ازدواج از من حمایت نمی‌کنند

دختری 20 ساله هستم كه قصد ازدواج با مردی 24 ساله را كه یكبار ازدواج كرده و قصد طلاق از همسرش كه فقط یك ماه با هم در دوران عقد بودند دارم ولی خانواده‌ام مخالف این ازدواج هستند و می‌گویند اگر این ازدواج صورت بگیرد نباید از آنها انتظار حمایت و كمك داشته باشم و آخر و عاقبتش پای خودم است، اما من با شناختی كه از او دارم فكر می‌كنم فرد مناسبی است ولی حرف‌های آنها ذهنم را مشغول كرده است و دودل هستم. من را راهنمایی كنید.

2021-06-19 09:11:17 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ۱۳:۴۱:۱۷ تعداد پاسخ ها 1
  • تصمیم‌گیری غلط گاهی باعث می‌شود فرد آینده خود را تباه كند. باید برای ازدواج چشم و گوش را باز كرد. وقتی ازدواج صورت گرفت چشم‌چرانی و تنوع‌طلبی باید محدود شود و فرد منحصرا در اختیار كسی باشد كه با او ازدواج كرده است. بنابراین پایه و اساس این ارتباط اشتباه است. در مواردی كه كارد به استخوان می‌رسد و زن و شوهر بخاطر مشكلاتی مانند اعتیاد و ضرب و شتم تصمیم می‌گیرند از هم جدا شوند تا وقتی به‌صورت قانونی از هم جدا نشدند حق ندارند ارتباط دیگری برقرار كنند. اگر هم در این شرایط با فرد دیگری جوش بخورند همان عامل كاتالیزور می‌شود كه آنها را به سمت طلاق سوق بدهد. در ازدواج رابطه دوم و سوم معنایی ندارد زیرا در این حالت طرفین نمی‌توانند همدیگر را شاد كنند. چنانچه زن و شوهر به این نتیجه رسیدند كه از هم جدا شوند باید بعد از اینكه طلاق گرفتند 3 تا 6 ماه بعد برای ایجاد یك رابطه جدید اقدام كنند. اما داشتن ارتباط با فرد دیگر در طول زندگی مشترك از نظر عرف، قانون و شرع پسندیده نیست، در این حالت معمولا مرد را متهم می‌كنیم كه دو نفر را همزمان سر كار گذاشته است. لازم است همه چیز در یك رابطه تفكیك شده باشد و بعد از طلاق دنبال مورد دیگری باشد.
    این دختر با تصمیمی كه گرفته آینده خودش را خراب می‌كند. مردی كه در حال حاضر به زنش خیانت كرده است مطمئن باشد كه در آینده نیز به او خیانت خواهد كرد و این اتفاق در زندگی او هم رخ خواهد داد. دختر‌ها نباید خودشان را دست كم بگیرند و با شنیدن حرف‌های عاشقانه هم به زندگی دیگران لطمه وارد كنند و هم اینكه آینده‌شان را نابود سازند. این نوع زندگی معمولا بركت و تداومی نخواهد داشت. روانشناسان توصیه می‌كنند برای ازدواج با مردی كه قبلا ازدواج كرده و دوباره قصد ازدواج دارد باید چند ماه بعد از طلاق به پیشنهاداتشان برای ازدواج با مورد دیگر فكر كرد.

    2021-06-19 09:12:06 ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ۱۳:۴۲:۰۶ 220

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ