نامزدم به من خیانت کرد

دختری هستم 21 ساله و دانشجو كه با شكست عشقی مواجه شدم. اوایل خواستار این رابطه نبودم ولی بخاطر اصرار‌های بیش از حد طرف مقابلم و با شناختی كه از او داشتم و مورد تایید قرار گرفتنش از طرف دیگران در نهایت پذیرفتم و در مكان مقدسی با هم عهد بستیم برای همیشه با هم بمانیم ولی با گذشت زمان با خیانت مواجه شدم با این حال هنوز قادر به فراموش كردنش نیستم و نمی‌توانم غیر از او به فرد دیگری فكر كنم. در حالی كه موقعیت‌های زیاد دیگری دارم تا بتوانم او را فراموش كنم ولی باز هم نمی‌توانم. در خانواده‌ام شرایط عاطفی خوبی هم مهیاست. راه حل چیست؟

2021-06-19 08:27:34 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ۱۲:۵۷:۳۴ تعداد پاسخ ها 1
  • جوانان باید به این آگاهی برسند قبل از اینكه مطمئن شوند علاقه و عشق‌شان صددرصد است بی‌خود به خودشان امید ندهند. امید به ازدواج و عشق و علاقه در این قبیل دوستی‌ها وهم است. دوست داشتن باید ثابت شود، كسی كه دیگری را دوست دارد اولین شرط عشق این است كه نمی‌تواند بجز او فرد دیگری را ببیند. پس اگر خیانت كند یعنی از اول علاقه‌ای وجود نداشته است. عشق و علاقه یكطرفه منطقی نیست و تنها سرابی بیش نیست. اگر این دوست داشتن یکطرفه باشد فقط به عمق چاه سقوط می‌كند. بنابراین باید این ارتباط را قطع كرد زیرا علاقه فقط یك تلقین است. پس به خودتان بگویید دیگر حاضر نیستید او را دوست داشته باشید. به خودتان تلقین كنید كه من كسی را دوست خواهم داشت كه نسبت به من متعهد باشد و غیر از من كسی را انتخاب نكند . در كلاس‌های آموزشی شركت كنید، ورزش كنید و برای خودتان سرگرمی ایجاد كنید تا این علاقه خیلی زود فراموش شود.

    2021-06-19 08:27:36 ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ۱۲:۵۷:۳۶ 256

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ