در جاهای شلوغ احساس وحشت دارم

چند وقتی است كه با وحشت از خواب بیدار می‌شوم و با كوچك‌ترین صدای وحشتناكی وحشت‌زده می‌شوم. در جاهای شلوغ بیرون از خانه نیز همین حس را دارم نمی‌دانم برای حل این مشكل چكار كنم؟

2021-06-19 08:12:53 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ۱۲:۴۲:۵۳ تعداد پاسخ ها 1
  • این علایم می‌تواند از بیماری اضطرابی ناشی شود. بیماری‌های مربوط به اضطراب انواع مختلفی دارند و معمولا به دلیل سانحه‌ای غیر مترقبه به وجود می‌آیند. این بیمار ممكن است اخیرا سابقه سانحه‌ای تلخ و وحشتناك مانند تصادف و زلزله یا... داشته است. دیدن صحنه‌های فجیع می‌تواند فرد را مضطرب و وحشت‌زده كند. بیماری اضطرابی كه با دیدن این سوانح تلخ شروع می‌شود درمان‌های خاص را در پی دارد. علایم پس از حوادث تلخ و ناگهانی و به دنبال تجربه یك استرس ناگهانی به صورت خودبه‌خود شروع می‌شوند. بنابراین فرد با زمینه بیماری اضطرابی كه به خاطر تصادف یا خودبه‌خود دچار این عارضه می‌شود تنها راهی كه دارد درمان زیر نظر متخصصان روانپزشكی است.

    2021-06-19 08:12:56 ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ ۱۲:۴۲:۵۶ 57

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ