شوهر به خانمی که به او کمک مالی می‌کرد وابسته شده است

چند ماهی می‌شود كه فهمیدم شوهرم به خانمی كه دو تا بچه دارد و كمك مالی می‌كرده، وابسته شده و می‌گوید با هم مثل خواهر باشیم و رفت و آمد كنیم. من وقتی ماجرا را فهمیدم، قهر كردم، ولی آمد دنبالم و قسم خورد كه دیگر سراغش نمی‌رود، ولی یك روز با او به خانه آمد. من با دیدن این وضعیت ناراحت شدم. لطفا راهنمایی‌ام كنید.

2021-04-14 09:27:22 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۱۳:۵۷:۲۲ تعداد پاسخ ها 1
  • شرایط افراد با یكدیگر متفاوت است و اتفاقات زیادی در زندگی باعث می‌شود مردان به روابط پنهان‌كارانه روی بیاورند. البته حساب مردان هوس‌ران از دیگر افراد جداست. تحمل این شرایط دشوار است، اما باید اوضاع را دقیق بسنجید و در صورتی كه نتوانستید مشكل‌تان را با همسرتان حل و فصل كنید و تحمل زندگی با همسرتان غیر‌قابل تحمل شد، در آن صورت می‌توانید به جدایی فكر كنید. البته گفتن طلاق آسان است، ولی تصمیم‌گیری با توجه به شرایط جامعه سخت است و انواع آسیب‌های دیگری را به دنبال دارد. ضمن اینكه ما شرایط كامل شما را نمی‌دانیم و به صورت كلی اظهار‌نظر می‌كنیم. به عبارتی حمایت خانواده و اعتماد به آنها و نداشتن مشكلات اقتصادی همگی در تصمیم‌گیری‌تان تاثیر‌گذار است، همچنین نمی‌توان گفت شما باید وضعیت فعلی را تحمل كنید یا خیر، بلكه آنچه مهم است بررسی دقیق شرایط زندگی‌تان است. قبل از هر اقدامی سعی كنید این مشكل را ریشه‌یابی كنید. به نظر می‌رسد با توجه به موارد گفته شده او با زنی ارتباط دارد و برای اینكه كارش را توجیه كند و آن را طبیعی جلوه دهد و تحت‌فشار روانی قرار نگیرد، رفت و آمد با شما را پیشنهاد داده است و شما این پیشنهاد را به منزله تهدید تلقی كرده و پذیرفته‌اید تا مبادا شما را ترك كند. این مساله نشان می‌دهد بین همسرتان و آن زن غریبه ارتباط عاطفی ایجاد شده است. بهتر است برنامه‌های آموزش خانواده را از طریق صدا و سیما و یا سی‌دی‌های آموزشی مهارت‌های زندگی دنبال كنید تا ببینید در موقعیت‌های این‌چنینی چگونه باید عمل كنید. توصیه می‌شود در چنین شرایطی برخورد و عكس‌العمل منفی نشان ندهید و با محبت بیشتر با شوهرتان همراه باشید و نیاز‌های او را بیشتر از گذشته تشخیص و برآورده سازید. در محیطی سرشار از محبت باب گفت‌وگو را با او باز كنید و علت این قضیه را جویا شوید. توجه كنید چه كار‌هایی انجام نداده‌اید یا چه كارهایی انجام داده‌اید كه او را ناراحت و ناامید كرده و باعث شده به این ارتباط روی بیاورد. البته این بدان معنی نیست كه ریشه مشكل، شما بوده‌اید و نقاط ضعف از آن شما است و او مقصر نیست، بلكه در چنین شرایطی معمولا هر دو طرف مقصر هستند، زیرا حتما او هم یك مشكلی داشته كه بار یك زندگی را به دوش گرفته و مساله به اینجا منتهی شده است. با افزایش محبت و سعی در برآورده كردن نیازها و برطرف كردن نقاط ضعف و بهبود اوضاع مشكل به مرور زمان رفع می‌شود، زیرا اگر او در خانه‌اش احساس آرامش كند و نیاز‌های عاطفی‌اش برآورده شود، به رابطه پنهانی روی نمی‌آورد. واقع‌بین باشید و با بهبود روابط و كنكاش كمبودهای عاطفی اوضاع را بهبود ببخشید.

    2021-04-14 09:27:24 ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ ۱۳:۵۷:۲۴ 5165

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ