دخترم دوست دارد مثل پسرها لباس بپوشد

دختر 4 ساله‌ای دارم كه رفتارهایش به پسرها شباهت دارد. لباس‌های پسرانه می‌پوشد، چگونه می‌توانم مانع این كار شوم؟

2021-04-13 09:24:16 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ ۱۳:۵۴:۱۶ تعداد پاسخ ها 1
  • برخی از بچه‌ها گرایش دارند رفتارهای جنس مخالف خود را انجام دهند، این مساله تا حدودی می‌تواند جنبه سرشتی داشته باشد. تمایل به داشتن تیپ ظاهری پسرانه چون رایج نیست باید از همان دوران كودكی از این امر جلوگیری كرد. كودك وقتی در سن پایین است بهتر می‌توان او را نسبت به تغییر برخی از رفتارهایش وادار كرد. پس اگر این موضوع را زود تشخیص دهید می‌توانید دختربچه را تشویق كنید تا جنبه‌های جنسی و روحی معمولی زندگی خودش را بپذیرد. او را تشویق كنید تا لباس‌های دخترانه بپوشد، در فعالیت‌های دخترانه شركت كند و كارهای دخترانه انجام دهد. چون ممكن است این مساله سرشتی باشد بنابراین باید از سن پایین او را تشویق كنید تا براساس سبك معمول لباس بپوشد. این امر تا حدودی می‌تواند مساله را بهبود بخشد. گاهی كودكان نسبت به درك وضعیت جنسی و روحی خود مقاومت می‌كنند در این حالت نیاز به مداخله روانپزشك و ارزیابی آنان دارید تا در این زمینه به كودك كمك كنند و بتوانند با سبك معمول كنار بیایند.

    2021-04-13 09:24:18 ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ ۱۳:۵۴:۱۸ 157

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ