از تنهایی بعد از جدایی می‌ترسم

بعد از 5 سال زندگی مشترك تصمیم گرفتم از شوهرم جدا شوم. احساس می‌كنم ادامه این زندگی فایده‌ای ندارد اما از تنها شدن نگران هستم. تنهایی برایم دلهره‌آور و همراه با ترس است. نمی‌دانم این ترس ناشی از چه چیزی است و چگونه می‌توانم بر آن غلبه كنم؟

2021-04-12 10:12:23 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ۱۴:۴۲:۲۳ تعداد پاسخ ها 1
  • به طور كلی انسان‌های شهری انسان‌های تنهایی هستند. انسان‌هایی كه درون جوامع شهری زندگی می كنند بی‌كسی و بی‌هویتی را احساس می‌كنند زیرا روابط اجتماعی در درون شهرها صوری است و آنها بدون اینكه یكدیگر را بشناسند وسیله‌ای می‌شوند تا دیگری به هدف خودش برسد. این روابط صوری تنهایی و ترس می‌آورد. در جوامع شهری خودكنترلی بسیار ضعیف است و برعكس جوامع روستایی و شهرستان‌ها كه به خاطر شناخت یكدیگر كنترل زیادی به هم دارند در شهرها این كنترل وجود ندارد. روابط خانواده‌های شهری روابط موزائیكی است یعنی درحالی كه دركنار هم زندگی می‌كنند اما ارتباطی با هم ندارند. بی كسی و تنهایی ترس را به دنبال دارد و این ترس شما طبیعی است. باید قبل از هر اقدامی به عواقب آن فكر كنید و ببینید كه تنهایی چه آسیب‌هایی به شما وارد می‌كند.

    2021-04-12 10:12:24 ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ۱۴:۴۲:۲۴ 232

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ