برای زندگی با همسر جدید سردرگم هستم

مرد 60 ساله‌ای هستم كه زندگی بسیار خوبی با همسرم داشتم. اما این روزها احساس می‌كنم مانند گذشته به او عشق و علاقه ندارم. تصمیم گرفته‌ام كه با زن جوانی ازدواج كنم اما به یاد سال‌های گذشته كه در كنار همسرم زندگی خوبی داشتم می‌افتم دچار سردرگمی می‌شوم. چه كنم كه از این سردرگمی نجات پیدا كنم؟

2021-04-12 10:04:49 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ۱۴:۳۴:۴۹ تعداد پاسخ ها 1
  • شما باید به خاطرات خوب گذشته كه با همسرتان داشتید فکر كنید و بحران‌هایی را که همراه با او پشت سر گذاشته‌اید به یاد بیاورید. باید بدانید كه زندگی امروز و خوشبختی كه امروز دارید به خاطر تلاش‌ها و همراهی‌های همسرتان بوده است. امروز شما به هر آنچه خواسته‌اید رسیده‌اید و اگر همراهی همسرتان نبود هیچگاه درجایی كه الان هستید نبودید. اگر احساس می‌كنید كه همسرتان امروز پیر و شكسته شده و همین امر باعث كمرنگ شدن عشق و علاقه شما شده باید بدانید كه این شرایط برای شما هم هست ولی همسرتان متواضعانه هیچگاه این موضوع را به شما گوشزد نكرده است ولی شما با خودمحوری خودتان را بالاتر می‌دانید. با یادآوری روزهای خوبی كه با همسرتان داشتید می‌توانید دوباره عشق و علاقه گذشته را در خودتان تقویت كنید.

    2021-04-12 10:04:52 ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ۱۴:۳۴:۵۲ 133

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ