به یکی از همکلاسی‌هایم خیلی وابسته شده‌ام

15سال دارم. در مدرسه با یکی از همکلاسی‌ها دوست شده‌ام و به او خیلی احساس وابستگی می‌کنم با اینکه والدین و مشاور مدرسه می‌گویند بین ما همخوانی نیست و این دوستی به هر دو نفر ما آسیب می‌رساند ولی من نمی‌توانم از او جدا شوم. چه کاری باید انجام دهم تا از این شرایط رها شوم؟

2021-04-12 09:57:23 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ۱۴:۲۷:۲۳ تعداد پاسخ ها 1
  • سن نوجواني در دختران سني است كه آنها بعد از بلوغ به آن مي‌رسند در حالي كه اين موضوع در پسرها فرق مي‌كند. دختران در اين سن تصميم‌ها و افكاري كه دارند احساسي و فاقد جنبه‌هاي منطقي و استدلالي است. در اين ارتباط بايد بررسي‌هاي دقيق صورت گيرد تا مشخص شود آيا اين حس از دوران كودكي وجود داشته است و او تصور مي‌كرده كه نسبت به همجنس‌هاي خودش احساس متفاوتي دارد؟ اين دختر نوجوان بايد ابتدا توسط يك روانپزشك معاينه شده و روانكاوي شود. در اين روانكاوي مشخص خواهد شد كه اين مشكل وابستگي ريشه در دوران كودكي دارد يا خير؟ آيا در دوران كودكي خلاء‌هاي عاطفي او به درستي برطرف شده است و اگر برطرف نشده چه آسيب‌هايي ديده است؟ بايد توجه داشت كه با اجبار نمي‌توان اين وابستگي ر ا از بين برد و براي اين جدايي بايد استدلال‌هاي عقلاني به كار برد.

    2021-04-12 09:57:25 ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ ۱۴:۲۷:۲۵ 162

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ