وقتی فهمیدند 30 بار خواستگاری رفته ام دیگر به من جواب ندادند

پسری 28 ساله هستم. بیشتر از 30 مورد خواستگاری کرده‌ام تا بالاخره گزینه دلخواهم را پیدا كردم، اما خانواده دختر و خود دختر وقتی این قضیه را فهمیدند در شك و تردید هستند و هنوز جواب نداده‌اند. لطفا راهنمایی‌ام كنید.

2021-04-11 08:40:31 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ ۱۳:۱۰:۳۱ تعداد پاسخ ها 1
  • با توجه به اینكه شما بیش از 30 بار خواستگاری رفته‌اید، طبیعی است كه خانواده‌ای كه می‌خواهد با شما وصلت كند رشته تردید در او ایجاد می‌شود، چون شما 30 بار خانواده‌ها را محك زده‌اید و از همه نظر ویژگی‌های دختری را كه قصد ازدواج داشته‌اید را بررسی كرده‌اید و بنا به دلایلی كه حتی ممكن است شما آنها را نپسندیده‌اید، به ازدواج منتهی نشده است. اما این سوء‌ظن اولیه كه احتمالا آنها شما را نپسندیده‌اند در این خانواده به وجود آمده و نیاز به بررسی دقیق‌تری دارد تا درست و منطقی تصمیم بگیرند. همچنین به نظر می‌رسد شما انسان سخت‌پسند و مشكل‌پسندی باشید، زیرا بعد از 30 بار خواستگاری هنوز گزینه مورد‌نظر‌تان را پیدا نكرده‌اید. برای رفع سوء‌ظن این خانواده مراسم خواستگاری خود را برایشان تشریح كنید و علت اینكه چرا به سرانجام نرسیده است را توضیح دهید. البته می‌توانید برای این منظور افراد منصف را انتخاب كنید و از آنها سوال كنید كه شما نپسندیده‌اید یا اینكه آنها حاضر به وصلت شما بنا به دلایلی نبودند. در ضمن احتمال دارد برخی در این میان دروغ هم بگویند و بخواهند برای شما مشكلی ایجاد كنند، پس حتما در این زمینه بیشتر دقت كنید. به آنها مهلت دهید تا با اطمینان خاطر بیشتری تصمیم بگیرند. اگر شرایط شما مناسب نبود و خانواده‌های قبلی پاسخ منفی داده‌اند، باید در مورد تك‌تك مشكلاتی كه داشته‌اید علت آن را بیان كنید. با اثبات كردن صداقت و اینكه واقعا مشکل حادی ندارید اینگونه موارد را می‌توان حل كرد و چیزی غیر‌قابل‌حل نیست، ولی قاعدتا به این خانواده حق بدهید كه با دقت برخورد كنند.

    2021-04-11 08:40:33 ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ ۱۳:۱۰:۳۳ 568

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ