مادرشوهرم با دروغ هایش بین من و شوهرم را خراب می‌کند

مادرشوهرم زنی منفعت‌جو است كه با دروغ‌هایش میان من و شوهرم را به هم می‌زند. نمی‌دانم در برابر او با این روحیه چه روشی را در پیش باید بگیرم. لطفا راهنمایی‌ام كنید.

2021-04-11 08:21:10 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ ۱۲:۵۱:۱۰ تعداد پاسخ ها 1
  • البته با توجه به آنچه ذكر شد، نمی‌توان از حرف‌های یكطرفه و یكسر ارتباط قضاوت‌های درستی داشت، ولی به طور كلی در اینگونه موارد و تمام موارد دیگر باید مرد بین همسر و مادر خود قضاوتی نداشته باشد و همچنین زن بین اعضای خانواده خود و همسرش هیچگونه مداخله‌ای در ارتباط پیش نیاورد. واضح‌تر اینكه باید در صورت بروز مسائل و مشكلات بین طرفین حل كردن آن را به توانمندی‌های خود همسر واگذار كنند. البته دلیل دیگر این موضوع عدم شناخت كافی نسبت به خلقیات، توانمندی‌ها و نحوه برقراری ارتباط افراد ناهمجنس با یكدیگر است، در غیر این صورت هنگامی كه به عنوان مثال مردی به قضاوت رفتار همسر یا مادر خود می‌پردازد، مجبور به كنار آمدن با یكی از طرفین است و قطعا نمی‌تواند قضاوت صحیحی داشته باشد و همچنین ممكن است با طرف‌گیری یا سوء‌گیری‌های خاص معضل بزرگ‌تری ایجاد كند، از این رو توصیه می‌شود به جای قضاوت یكطرفه راهكار به این شكل مشكل خود را كاملا واضح با تمام ابعاد از دید خود و افرادی كه به اینگونه منازعات مربوط می‌شود، بررسی همه جانبه كرده و شرایط مساعد و مناسب تغییر رفتار در خود و دیگری ایجاد كرده و در تلاش برای رفع سوء‌تفاهم‌ها و مشكلات باشند، از این رو نیاز است به مشاوره‌های خانوادگی پرداخته و برای رفع این مشكل حتما از نظر یك مشاور یا روان‌شناس بهره‌مند شوند تا مشكلات و موانع زندگی زناشویی حل شود.

    2021-04-11 08:21:13 ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ ۱۲:۵۱:۱۳ 192

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ