نامزدم قبول ندارد که او را دوست دارم

نامزدی دارم كه به من می‌گوید تو هنوز عاشق نامزد قبلی‌ات هستی و او را دوست داری، ولی من او را فراموش كرده‌ام و دیگر برایم مهم نیست. هر چه هم به او محبت می‌كنم بی‌فایده است و در آخر می‌گوید تو داری به من دروغ می‌گویی. لطفا راهنمایی‌ام كنید.

2021-04-07 08:16:55 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ۱۲:۴۶:۵۵ تعداد پاسخ ها 1
  • اینكه گذشته شما تا چه میزان می‌تواند روی زندگی فعلی‌تان تاثیر بگذارد، بستگی به نگرش فرد نسبت به مسائل پیرامون‌اش دارد. برخی افراد هنگام ازدواج به گذشته طرف مقابل خود كاری ندارند و برایشان مهم است تا فردی را كه برای ازدواج انتخاب می‌كنند به آینده و زندگی مشتركش وفادار باشد. در عمل هم می‌بینیم برخی افراد تعصبات شدیدی دارند و اگر بدانند قبل از ازدواج نامزدشان با فرد دیگری حتی صحبت كرده است، سریع برایش نسخه می‌پیچند و می‌گویند تو دیگر به درد من نمی‌خوری و هزاران انگ دیگر به او می‌چسبانند و سرانجام هم زندگی خود و هم زندگی دیگری را تباه می‌كنند. در جامعه‌ای كه در آن زندگی می‌كنیم مسائل اخلاقی خیلی قابل اهمیت است، اما برخی نمی‌توانند فرق بین این موضوع و تعصبات غلط را از هم تفكیك كنند، همچنین در برخی زنان كه حس حسادت در آنها قوی است، اصلا نمی‌‌توانند این مساله را بپذیرند. به همین خاطر است كه می‌گوییم در ازدواج نخستین مساله شناخت است، یعنی جوانان باید ابتدا از خود شناخت داشته باشند تا بتوانند فرد مناسب با نگرش و دیدگاه خود را برای زندگی انتخاب كنند. گذشته كسی را نمی‌توان عوض كرد و این مساله‌ای است كه اتفاق افتاده و در گذشته تمام شده است و قرار نیست در آینده ادامه پیدا كند. اگر نگرش نامزدتان طوری است كه نمی‌تواند گذشته شما را فراموش كند و نگرش تعصب‌آمیزی نسبت به این قضیه دارد و مخالف با گذشته شما است به او بگویید كه گذشته تمام شده و نیازی به بازنگری ندارد و این قضیه دیگر تكرار نخواهد شد، حتما با او صادق باشید او الان به صداقت شما بیش از هر چیزی نیاز دارد، اگر او انسان منطقی باشد مشكلی به وجود نخواهد آمد. در غیر این صورت حتما به یك مشاور مراجعه كنید تا از وضعیت شما از نزدیك آشنا شود و توصیه‌های لازم را بدهد.

    2021-04-07 08:17:02 ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ ۱۲:۴۷:۰۲ 250

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ