در ازدواج با دختری که دوست دارم مردد هستم

پسری 23 ساله هستم. قصد ازدواج با دختری را دارم كه از قبل او را می‌شناسم. وی قبلا یك رابطه تلفنی داشته است. درباره تصمیم به ازدواج با او مردد شده‌ام. لطفا راهنمایی‌ام كنید.

2021-04-05 17:12:49 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۲۱:۴۲:۴۹ تعداد پاسخ ها 1
  • ارتباطات بین‌فردی امروزه طرق گوناگونی را به خود اختصاص داده و چون انسان موجودی مدنی است، برای رسیدن به پیشرفت و ترقی و حصول اهداف خویش ناگزیر به ایجاد ارتباط سالم با دیگران است. با این كار افزون بر ارضای روحیه اجتماعی خویش و رفع مشكلات و گرفتاری‌ها از عقل و تجربه دیگران مدد گرفته و از آن نردبانی برای ارتقا و رصد خویش فراهم می‌سازد. جوان 23 ساله عزیز ما كه در آستانه اتخاذ تصمیم مهم زندگی خویش قرار گرفته، جای بسی خرسندی و خوشحالی است كه خود برای دستیابی به رشد و ترقی خویش گام مهمی را در زندگی بر‌می‌دارد و اما در مورد چگونگی انتخاب فرد مطلوب و مورد نظر خویش قطعا به این برادر عزیز باید بگوییم كه شما صد‌‌در‌‌صد آنچه را كه در ذهن خویش به عنوان شاخص‌های انتخاب در نظر دارید حاصل نمی‌شود، ولی آنچه می‌تواند ملاك انتخاب باشد، میانگین یا معدل امتیازات خوب و بدی است كه طرف مقابل كسب می‌كند. صرف ارتباط تلفنی با كسی دیگر كه موضوع و مقدار صحبت و مطالب گفته شده مبهم است، نمی‌تواند مانع از اتخاذ چنین تصمیم مهمی در زندگی شود. آنچه برای ما حائز اهمیت است برآیند امتیازاتی است كه فرد از شاخص‌های مورد نظر ما كسب می‌كند. به هر حال انسان ترکیبی از اقدامات مثبت و منفی است. اگر امتیازات شاخص‌های مثبت بر امتیازات شاخص‌های منفی فزونی یابد، قطعا می‌تواند ما را به مرحله انتخاب مناسب و مطلوب برساند. اگرچه بسیاری از این كاستی‌ها در فرآیند زندگی قابلیت اصلاح و درمان را دارد و فرد در مسیر زندگی خویش می‌تواند بستر مناسبی را برای رشد و تعالی همراه و همسر خویش فراهم سازد و زینت مناسبی برای او باشد.

    2021-04-05 17:12:53 ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۲۱:۴۲:۵۳ 370

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ