تا حالا پسری که به او علاقه دارم را ندیده ام

دختری 16 ساله هستم. حدود دو سال است با پسری از طریق تلفن آشنا شده‌ام اما او را تا الان ندیده‌ام. هر موقع حرف از دیدنش می‌زنم بحث را عوض می‌كند یا بهانه‌ای می‌آورد. نمی‌دانم باید چكار كنم.

2021-04-05 17:06:33 تاریخ : ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۲۱:۳۶:۳۳ تعداد پاسخ ها 1
  • ارتباط با جنس مخالف تابع شرایط خاصی است اما آنچه مهم و حائز اهمیت است نحوه آشنایی و مهم‌تر از آن میزان آشنایی است. بسیاری از ابزار‌های آشنایی متاسفانه باعث بروز مشكلات فراوانی می‌شود چون صداقت و راستگویی می‌تواند از شیوه انتقال ابزار نادرست به گونه‌ای پنهان شود كه ما مجموعه اطلاعات كسب شده را اطلاعات نادرست و خلاف واقع بدانیم. تلفن و اینترنت ابزار ارتباطی هستند كه می‌توانند كاری‌های پنهان را به راحتی پوشش بدهند. اولا باید از طریق این ابزار برای آشنایی با جنس مخالف آن هم برای انعقاد پیمان زناشویی اجتناب كنیم و چنانچه چاره‌ای جز كسب اطلاع از این شیوه نبود با بی‌اعتمادی تام نسبت به اطلاعات كسب شده راستی‌آزمایی انجام دهیم. ارتباط حضوری و گفت‌وگوی چهره به چهره می‌تواند ما را در دستیابی به اطلاعات صحیح یاری دهد.
    مواجهه حضوری پرده از بسیاری از حقایق برمی‌دارد. فراموش نكنیم ما با كسب ازدواج می‌خواهیم اطلاعات و آگاهی‌هایی را كه مبنای صحیحی دارد كسب کنیم تا بتوانیم مطالب كسب شده را به عنوان پایه تصمیم صحیح خویش قرار دهیم. اما پیشنهاد مناسب برای چنین مواقعی قطع ارتباط اینگونه یا معرفی اقوام، خویشان و آشنایان است چون از این طریق می‌توان اطلاعات كامل‌تری را با اطمینان بیشتری كسب كرد یا در چنین شرایطی زمینه اثبات و صحت برای انجام تحقیقات جهت حصول اطمینان مهیاست. خواهر گرامی! هیچگاه به دستاوردهای تلفنی اعتماد نكنید و اساس و مبنای آن را با عنایت به عدم مواجهه حضوری طرف مقابل نادرست پندارید تا با توكل بر خدا با ابزار دقیق و درست حضور اقوام، خویشان و آشنایان اقدام دقیق و درستی در این راستا صورت دهید.
    آنچه برای ایشان آن هم در این سن و سال ضرورت دارد حضور یك آشنای سن بالای مسلط به مساله به عنوان مشاور است. اگرچه شانزده سالگی سن مناسبی می‌تواند برای ازدواج باشد ولی در دنیای امروز و شرایط پیچیده فعلی این اقدام مستلزم حضور مشاوری امین برای اتخاذ تصمیم نهایی است.

    2021-04-05 17:06:37 ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ ۲۱:۳۶:۳۷ 428

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ