در مقابل خیانت شوهرم چطور رفتار کنم؟

شوهرم خیانت می کند چکار کنم و چگونه با او رفتار کنم؟

2021-01-30 17:37:14 تاریخ : ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۲۱:۰۷:۱۴ تعداد پاسخ ها 1
  • همیشه خیانت موضوعی بسیار دردناک است و برای زوجین ساده نیست که بعد از خیانت بتوانند به راحتی قبل، مجددآً در کنار هم بمانند. خیانت آسیب بزرگی را در ساختار و روابط خانوادگی ایجاد می کند و گاهاً زوجین را راهی دادگاه های خانواده می نماید. این درست است که همه افراد با امید واری و داشتن یک زندگی مشترک عاشقانه و همراه با تعهد زندگی خود را شروع می کنند اما وقتی متوجه خیانت همسر خود می شوند ادامه زندگی برای آنها سخت و غیر قابل تحمل خواهد شد و ترجیح می دهند ساده ترین راه ممکن یعنی جدایی را انتخاب کنند اما در این میان زوجینی نیز هستند که ترجیح می دهند به جای جدا شدن بعد از خیانت ، زندگی خود را مجدداً بسازند و حتی روابطشان را قوی تر از قبل کنند. مسلماً وقتی زوجی متوجه روابط پنهان همسر خود می شود، وحشت ، سردرگمی تمام وجود او را فرا می گیرد. به عبارت دیگر افراد ممکن است علایم و احساسات مختلفی را تجربه کنند نظیر شوکه شدن، مشکلات شدید خواب، خشم و عصبانیت و نفرت،لرزش ، تهوع یا کم اشتهایی را تجربه کنند. در این رابطه به مددجوی گرامی در وهله اول توصیه می شود ضمن حفظ خونسردی خود لازم است از هرگونه اقدام شتابزده یا تصمیم گیری عجولانه خود داری کنید. بهتر است ابتدا در باره این موضوع و پیامد های تصمیم خود خوب فکر کنید و زمان کافی را برای تصمیم گیری خود در نظر بگیرید.سعی کنید افکار و احساسات منفی خود را بر روی کاغذ بنویسید و ابعاد مثبت و منفی تصمیم خود را یاداشت کنید.. می توانید گریه کنید و بغض خود را تخلیه کنید. سعی کنید دنبال مقصر نگردید درست فکر کنید و واقع بین باشید. به تنهایی مشکل خود را حل نکنید و برای مشورت حتماً از یک روانشناس با تجربه کمک تخصصی دریافت کنید.

    2021-01-30 17:37:17 ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۲۱:۰۷:۱۷ 8508

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ