از خیانت شوهرم ناراحتم

شوهر من به من خیانت میکند و من خیلی ناراحتم. باید چکار کنم؟

2021-01-29 09:55:56 تاریخ : ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ ۱۳:۲۵:۵۶ تعداد پاسخ ها 1
  • همان طور که مددجوی گرامی اشاره کرده اند بدون شک خیانت می تواند آسیب های جدی و ناگواری را بر پیکره یک زندگی مشترک وارد سازد. روانشناسان عقیده دارند خیانت در رابطه زناشویی یک طیف است که ممکن است شدت و ضعف داشته باشد اما واقعیت این است که خیانت به هر شکل و بهانه ای هم که باشد به هیچ وجه قابل توجیه نیست و خط قرمز هر زندگی مشترک به حساب می آید و می تواند در طولانی مدت به اعتماد زوجین صدمه زده و منجر به سست شدن بنیان خانواده شود. متاسفانه امروزه فضای مجازی این امکان، فرصت و زمینه آسیب را فراهم کرده است بنابراین خیانت مجازی به اندازه خیانت در دنیای واقعی می تواند اعتماد و صمیمیت را در رابطه زوجین مورد تهدید قرار دهد. متاسفانه پدیده خیانت های احساسی و عاطفی یا فراتر از این، چه از طرف برخی مردان یا از سوی برخی از خانم ها از جمله مشکلات و آسیب های اجتماعی و خانوادگی جامعه امروز ماست. متخصصین و مشاوران خانواده بر این باورند که عوامل زیادی می تواند باعث بروز خیانت شود که مختصرا به آنها اشاره می گردد. نظیر سردی روابط جنسی، پیش قدم نشدن برای برقراری رابطه زناشویی به علت حجب و حیای فرهنگی و همچنین می توان به عوامل عاطفی و اقتصادی و تنوع جنسی در این رابطه اشاره کرد. اما تا زمانی که از خیانت همسرتان اطمینان ندارید نباید رفتار های نپخته و نسنجیده ای انجام دهید مثل استفاده از شنود در منزل یا ماشین یا هر وسیله دیگری به منظور استراق سمع و زمانی هم که به صورت جدی با خیانت همسرتان روبرو شدید سعی کنید دنبال مقصر نگردید و سعی کنید واقع بین و اقدامی منطقی در این رابطه انجام دهید.

    2021-01-29 09:55:59 ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ ۱۳:۲۵:۵۹ 12239

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ