خواندن صیغه طلاق در حال حیض یا نفاس درست است؟

طلاق گرفتن در حال حیض یا نفاس چه دستوراتی دارد؟

2020-12-05 21:28:36 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ ۰۰:۵۸:۳۶ تعداد پاسخ ها 1
  • در زمانی که زن در ایام عادت بسر می برد صحیح نیست و همچنین در ایام نفاس هم قابل اجرا نیست . ایام نفاس زمانی است که زن بچه زائیده است و غسل نفاس که پس از آن برای زن لازم است در روز هفتم تولد و یا دهم تولد انجام می دهد انجام نداده باشه ماده 1140 در قانون مدنی ایران و همچنین فتوای مراجع در این خصوص صراحت دارد.

    2020-12-05 21:28:39 ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ ۰۰:۵۸:۳۹ 608

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ