دختر چهار ساله‌ام حرفم را قطع میکند

چگونه می‌توانم به دختر چهار ساله‌ام یاد بدهم هنگامی كه در حال صحبت كردن با كسی هستم،‌ حرف من را قطع نكند؟‌

2020-12-04 11:08:22 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ ۱۴:۳۸:۲۲ تعداد پاسخ ها 1
  • كودكان معتقد هستند كه آنها مركز دنیا هستند و نیازهای آنها از بقیه افراد و از هر چیز دیگری مهم‌تر است. آنها همه چیز را از دیدگاه خود می‌بینند و هنگامی كه چیزی را می‌خواهند باید در همان لحظه خواسته‌شان برآورده شود. اگر می‌خواهید یك تلفن مهم بزنید و یا اینكه برای انجام كاری احتیاج به تمركز دارید، بهتر است او را با یك پازل و یا رنگ كردن یك شكل یا نقاشی كردن مشغول كنید. بهتر است در این هنگام او را بغل و نوازش كنید و برای او توضیح دهید به دلیل اینكه باید كارتان را انجام دهید،‌احتیاج به كمی وقت و زمان دارید و به محض اینكه كارتان تمام شد، مجدداً به طرف او برخواهید گشت و به حرف‌ها و خواسته‌هایش گوش می‌كنید.
    سعی كنید این مسئله را با مثال روشن برای او تفهیم كنید. هنگامی كه او در حال صحبت كردن است، هیچ‌گاه حرف او را قطع نكنید و مشغول انجام كار دیگری نشوید و اگر مجبور به این كار شدید، حتماً از او عذرخواهی كنید و چند دقیقه از او وقت بخواهید.

    2020-12-04 11:08:24 ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ ۱۴:۳۸:۲۴ 241

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ