رئیس شركت به من اظهار علاقه کرد

دختر جواني هستم، يك سال قبل در شركتی استخدام شدم. چند ماه پس از‌آنكه مشغول به كار شدم رئیس شركت نسبت به من اظهار علاقه كرد و گفت:‌از وقتی كه پرسشنامه را پر كردم به من علاقه‌مند شده است. از همان روز ارتباط تلفنی ما شروع شد و تقریباً بعد از پایان ساعت كاری چند بار از طریق تلفن با یكدیگر صحبت می‌كردیم. ارتباط بین ما 10 ماه طول كشید، ولی پس از آن تماس‌های او خیلی كم شد به‌طوری كه دیگر تماسی نمی‌گرفت. وقتی به او اعتراض می‌كردم كه چرا تماس نمی‌گیرد می‌گفت سرم شلوغ است و فرصت ندارد ولی همه اینها بهانه بود و می‌دانستم او علاقه‌ای به صحبت كردن با من ندارد. حالا نمی‌دانم چه‌كار كنم. احساس سرخوردگی و شكست می‌كنم و احساس می‌كنم كه دیگر علاقه‌ای به من ندارد. تصمیم دارم تا از محل كارم استعفا بدهم.

2020-12-02 17:12:28 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ۲۰:۴۲:۲۸ تعداد پاسخ ها 1
  • متأسفانه مشكل این دختر كه با آن مواجه شده یكی از معضلات اجتماعی ما است. وقتی یك زن یا دختر درجایی كار می‌كند باید همه جوانب را در نظر بگیرد. این مسئله از 50 سال قبل نیز كه زن‌ها شروع به كار كردن وجود داشته است. وقتی یك زن در اداره و یا شركتی كار می‌كند همه به نوعی می‌خواهند با او ارتباط برقرار كنند كه بعضی از این ارتباط‌ها منجر به ازدواج می‌شود. وقتی این زن ویا دختر با چنین پیشنهاداتی مواجه می‌شود باید بداند كه اكثر آنها واهی و پوچ است. این‌گونه مردان هر چند وقت یك بار نسبت به دختر و یا زنی اظهار علاقه می‌كنند و سعی می‌كنند برای خودشان سرگرمی جدیدی درست كنند. بعد از چند مدت وقتی پی می‌برند این زن و یا دختر شخص ایده‌آل آنها نیست به‌راحتی آن را كنار گذاشته و سراغ شخص دیگری می‌روند و این امر باعث یك شكست عاطفی برای آن دختر و یا زن می‌شود. این‌گونه دخترها و یا زن‌ها باید مراقب باشند و تا زمانی كه كسی در منزل آنها را نزده و به‌عنوان خواستگار پای در خانه آنها نگذاشته است به آن شخص دلبستگی پیدا نكنند. متأسفانه من در طول هفته با چند مورد شبیه به این مسأله برخورد داشته‌ام كه دخترهای جوان از طریق تلفن و یا دوستی‌های خیابانی به مردی دلبستگی پیدا می‌كنند ولی آن شخص پس از مدتی به‌راحتی آنها را كنار می‌گذارد و در آخر نیز با دختری ازدواج می‌كند كه هیچ‌گاه سابقه دوستی با او نداشته و بدون هیچ شناخت و به‌طور ناگهانی تصمیم به ازدواج با او می‌گیرد.
    این دختر نباید منتظر تلفن او باشد و سعی كند تا او را از ذهنش كنار بگذارد اگرچه ممكن است آن مرد بعد از چند دوره دوباره به همین دختر مراجعه كند و تقاضای ادامه دوستی و یا ازدواج بدهد ولی نباید گول حرف‌های او را بخورد.

    2020-12-02 17:12:35 ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ۲۰:۴۲:۳۵ 1807

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ