وزنم روز به روز بيشتر مى شود

سال گذشته براى جلوگيرى از باردارى به مدت 9 ماه از روش تزريق استفاده كردم. اما وزن من يكباره شروع به زياد شدن كرد. بنابراين انجام اين روش را متوقف كردم. حدوداً 9 ماه پيش بود كه ديگر از اين استفاده نكردم اما هنوز وزن من در حال افزايش است. دليل آن چه چيزى مى‌تواند باشد و من چگونه مى توانم آن را متوقف كنم؟

2020-12-02 10:20:38 تاریخ : ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ۱۳:۵۰:۳۸ تعداد پاسخ ها 1
  • اگرچه اضافه وزن در اين روش جلوگيرى از باردارى زياد معمول نيست. اما ممكن است كه اتفاق بيفتد و اينكه شما دچار اضافه وزن بشويد نيز عادى است اما حدوداً سه‌كيلوگرم در سال ممكن است اضافه وزن پيدا كنيد و البته در بعضى از زنان ممكن است ميزان آن بيشتر باشد. مسئله اين است كه وزن شما در حال افزايش است. در حالى كه مدت زمان زيادى از تزريق اين دارو نمى‌گذرد. به نظر من چاقى شما ممكن است دليل ديگرى داشته باشد مانند كم‌كارى غده تيروييد كه احتياج به انجام آزمايش دارد براى مطمئن شدن بايد آزمايش خون انجام دهيد.

    2020-12-02 10:21:03 ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ ۱۳:۵۱:۰۳ 101

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.

ارسال نظر

 

پرسش و پاسخ